Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mobiteli/Tableti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Iako mi se sviđa ovej bezeless ostatak je same old, same old... Čekam iphone 8 plus....

Comment

• Meni se najprije od svega, nikako ne sviđa zaobljeni display na rubovima.
      I dalje stojim kod mišljenja, da je navedeno više minus, nego što je plus za neki uređaj.
      Sve je to lijepo i krasno, ali za mene osobno nefunkcionalno i izrazito nezahvalno zaštiti/padovima i sl.

Ja osobno vrlo vjerovatno preskačem, a to sam znao čim su izbacili klasičan ravan display.
      Mada kažu da je zaobljen u manjoj mjeri, nego je to recimo bio slučaj kod S7 edge.
      Ali svejedno, mene osobno ovako na slikama ne privlači.

Realno, treba sve to vidjet uživo.
      Ali ovako po slikama i viđenom, meni osobno više leži G6, iako sam veliki fan S serije.
      STEAM : zabranjeniples
      EPIC GAMES: zabranjeniples
      ROCKSTAR GAMES: zabranjeniples
      UPLAY : zabranjeniples_
      ORIGINS : zabranjeniples

Comment

• Osobno cekam huawei p10. Ove top klase mobitela su mi ipak preskupe za ono sto ja koristim mob(uglavnom net). Ova moja Lumia 640 i dalje rula,no kad je win phone i ni jedna nova aplikacija ne dolazi vise na njega.

Comment

• Originally posted by zabranjeniples View Post
          Meni se najprije od svega, nikako ne sviđa zaobljeni display na rubovima.
          I dalje stojim kod mišljenja, da je navedeno više minus, nego što je plus za neki uređaj.
          Sve je to lijepo i krasno, ali za mene osobno nefunkcionalno i izrazito nezahvalno zaštiti/padovima i sl.
          Slažem se. Imao sam S7 Edge. Jednom pao na taj rub. I razbio se. Popravak ekrana 2200 kn tada bio. Evo ga još uvijek doma stoji razbijen i van upotrebe.
          Sada sam na metalnom čudovištu zvanom Huawei Mate 9. Pao mi je već 3 puta. Ali majstoru ništa, upravo zato što ima metalne rubove a ne ekran na rubovima.

Comment

• Ja uopce neznam kada cu htjet novi mob....ovaj s6 je ultra brz sad jos i android 7.0,2K ekran....fenomenalan mi je kao video kamera i fotoaparat i strava za multimediju.
            Jedino eventualno puknut novu bateriju

Comment

• Baš to. Danas je software napokon sazrio tako da ne moraš novi mobitel nabavljati svakih godinu dana jer se novi uspori s updateovima. Donedavno je to bilo tako na Androidu, ali su sa 6.0 jako napredovali, a Android 7 je još bolji.

Comment

• Za sad ne vidim kako mobitel može biti bolji (u onom što ja trebam) od i7+....

Comment

• Pa da,nove verzije donose sada vec uistinu minimalne pomake.Ok iphone ce donjet amoled kako se pise na sve strane ali to je u biti to....
                  Ovi ekrani po rubovima su za mene 10 koraka unazad,daj mi kuciste od titanijuma pa kada padne da se ne vidi niti crtica....to je onda napredak.

Comment

• Meni se jaaako sviđa taj bezeless dizajn... Ja sam sucker za velike ekrane.... Ako nije curved, nije problem zaštiti mobitel od loma... Evo meni danas flisnuo telefon točno na ćošak ali ništa mu nije budući imam Spigen case....

Comment

• U biti sto se tice ekrana vidim da je Sony stavio 4k hdr ekran na svoj novi top model ali to trebam vidjet u zivo da mogu procjenit koliko je efikasno na mobitelu.
                      Inace u doba starih mobova sa tipkama je raznovrsnost bila dalekooo veca obicni,preklopni,klizni......danas je doslovno sve isto.

Comment

• I onda,koji je po specsima mobitel br.1?

Comment

• Originally posted by scurry30 View Post
                          I onda,koji je po specsima mobitel br.1?
                          Mislim taj Sony ali on dolazi na ljeto ili tako nesto,ako mislis na cjelokupne specifikacije znaci i ekran itd ako mislis samo na procesore onda neznam....

Comment

• Nema tu točnog odgovora.... Jer dosta stvari je subjektivno (meni je recimo ekran na iphone 7 plus bolji od S7 edge jer je precizniji nije oversaturated kao na Samsungu dok će većina ljudi reći da je S7 bolji)
                            Svaki ima svoj strong side.... U onih par benchmarka (Antutu recimo) i7+ je najsnažniji - no to su sintetički testovi koji ne znače baš puno.... Ako gledaš money value, mnogi će reći OnePlus 3T... I tako....

Comment

• IMHO, po meni se i polozaj senzora otiska prsta na S8, nalazi na najlosijem mjestu do sada.
                              Sve je stvar navike i prilagodbe, ali mislim da ce se ovdje trebat rastegnot vise nego prije
                              STEAM : zabranjeniples
                              EPIC GAMES: zabranjeniples
                              ROCKSTAR GAMES: zabranjeniples
                              UPLAY : zabranjeniples_
                              ORIGINS : zabranjeniples

Comment

• Mene cudi da trziste mobitela ne usporava...tojest mozda prodaja i pada ali ja neznam te podatke.
                                Sami uredjaji su dosli vec prije koju godinu to onog pointa kada je response doslovno trenutacan,ekrani su fantasticni,kamere takodjer.....sta vise ostaje novim modelima osim one....da ga mogu stavit na stol u kaficu?

Comment

Working...
                                X