Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nintendo Switch SX OS/Atmosphere CFW modifikacija

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nintendo Switch SX OS/Atmosphere CFW modifikacija








    Dakle, nudim CFW modifikaciju za Nintendo Switch konzolu koja radi na bilokojem firmware-u te bilokojoj regiji! Na konzoli se instalirava zadnji SX OS ili Atmosphere CFW sa posljednim ažuriranje pomoću dongle-a (koji je uključen u paket). Više o modifikaciji možete pročitati ispod.



    Radi na bilo kojoj Firmware verziji
    • CFW radi na bilokojoj FW verziji! (NAPOMENA - sve konzole proizvedene do 01.07.2018 se mogu hack-ati! SX OS trenutno radi na FW verziji 6.2.0 i ispod dok Atmosphere radi na zadnjoj dostupnoj verziji)


    Mogućnost igranja svih igara
    • Sa SX OS možete igrati sve vaše omiljene igre u .nsp i .xci formatu ravno sa vaše SD kartice ili vanjskih USB pogonjenih medija! Atmosphere trenutno nudi pokretanje .nsp file-ova sa SD kartice.


    Podrška za vansjku pohranu
    • SX OS podržava pohranu i pokretanje vaših backup-a na USB stick ili čak na prijenosne HDD-e u "Dock" modu tako da imate svoji cijelu kolekciju igara na dodiru prsta.


    EmuNAND podrška
    • SX OS ponosno nudi prvo javno EmuNAND riješenje koje je vrlo jednostavno za upogoniti te koje radi sa vašom SD karticom!


    Šifre
    • Pokrenite vaše omiljene igre sa punom podrškom šifri u bilokojoj igri!


    Homebrew igre i aplikacije
    • Sa korištenjem SX OS i Atmosphere homebrew menija možete u potpunosti uživati u svim Homebrew igrama te aplikacija od mnogih nezavisnih developer-a kao što su emulatori za SNES, NES, GBA, GBC, PSX itd.!


    Dvostruka funkcjonalnost
    • Koriištenjem SX OS i Atmosphere Launcher-a možete vrlo jednostavno pristupiti oroginalnom Nintendo Switch sustavu kako bi uživali u svojim original igrama.


    Multiplayer LAN Play
    • Mogućnosti online igranja u LAN modu sa igračima diljem svijeta!

    Overclock/Underclock
    • Sa Atmosphere modifikacijom možete iskoristiti punu snagu Nintendo Switch konzole u docked te handheld modu, kao i underclock u igrama koji zahtjevaju manje od konzole te samim time se produljuje baterija u nadheld modu.



    U paketu je uključeno:
    • USB dongle
    • "Alat" (može služiti jednom za instalaciju CFW-a)
    • Original CFW licenca



    ​​​​​Kupljenu modifikaciju tj. njenu instalaciju također nudim potpuno besplatno, a ona je moguća lokalno na području Zadarkse županije i traje cca 30 minuta ili putem pošte što znači da vam je isti dan konzola poslana na vašu izvornu adresu.

    - Fiksna cijena SX OS modifikacije za kompletnu Nintendo Switch liniju iznosi 500 kuna po konzoli.

    - Fiksna cijena Atmosphere modifikacije za kompletnu Nintendo Switch liniju iznosi 300 kuna po konzoli.
    Last edited by Prayer; 12-03-2019, 12:40.

  • #2
    Review-ovi


    Ovaj post će radi bolje preglednosti biti namjenjen članovima koji su se odlučili za Nintendo Switch modifikaciju pa samim time njihovim iskustvima!


    Originally posted by TrentNIN View Post
    Danas stigla, ljudi ova stvarčica je zakon. Velika preporuka svima koji su zainteresirani, a na rubu su uzet ili ne. Stvar funkcionira savršeno i što je najbolje instalacija je jednostavna - doslovno 5 jedostavnih koraka.... Moram pohvalit i Prayera - uplatio mu 500kn odma mi poslao preporučeno za dva dana je bila kod mene. + Ćovjek se stvarno potrudio - bio je cjelo vrijeme na usluzi i podrška - odgovorio na sva pitanja i nejasnoće. Hvala još jedanput stari
    Originally posted by foggy View Post
    Sve pohvale članu Prayer, čovjeku treba dić spomenik na uslužnosti te pristupačnosti.
    Sve je proteklo kak i treba, nije mi prvi put da mu šaljem svoje bebice i eto sve je pic pic
    Originally posted by marko85 View Post
    Svaka cast kolegi Prayer na odlicno uradjenom poslu.Prvo sam kolegu kontaktirao da mi da malo vise informacija u vezi "hacka" i covijek sve fino objasnio.Nakon prvih informacija odlucio sam se za nabavku "hack paketa" i ostalo smo se sve dogovorili u veoma kratkom roku.Naposljetku sam ga zamolio dali bi mi mogao kupiti sd karticu od 120 gb sto je i uradio.Sve fino dogovoreno je i uplaceno kolegi na racun.Danas mi je stigla konzola i mogu reci samo rijeci pohvale kako to super i jednostavno radi.Za sad mnogo hvala na vremenu i svemu kolegi Prayer i definitivno velika preporuka za njegove usluge.
    Originally posted by n3r3d View Post
    Evo nakon malo manje od tjedan dana koristenja da napravim review. Kontaktirao Prayera, upitao sta me zanima, sljedeci dan uplatio pare i za 2 dana je sx pro bio kod mene. Instalacija je veoma jednostavna, skine se najnoviji FW sa SX OS stranice i ubaci na ROOT microSD kartice, aktivira se licenca i to je to. Sva pitanja koja sam imao Prayer odgovorio u najkracem mogucem roku i ponudio ruku u slucaju bilo kakvih problema. Veoma veliki plus za njega. A sad o SX os-u. Sve radi stabilno, isprobao sam cca 15 .XCI (trimmed) igara i samo jednom mi se dogodilo da se konzola smrznula (kad se to dogodi samo drzite power button 12 sec i Switch se resetira). Bez problema sam instalirao nekoliko .NSP (eshop naslovi) igara i sve radi bez problema. Nisam instalirao autoRCM za svaki slucaj jer sam citao da zdere dosta bateriju ali nemam ni potrebe za tim posto je vecinom kad se ne koristi u sleep modu i u docku. Jedini problem koji je bio u prijasnjim verzijama SX os-a je koliko vidim u verziji 1.5 rješen ( nemogućnost brisanja .NSP fajla nakon instalacije) tako da stvarno nemam nijedan minus za SX Pro. Konzolu ne drzim u airplane modu posto me zaboli ako cu dobit ban, updejti se mogu skidat sa shopa ( takod dugo dok ne popusim ban ) ili na "specijalnim" stranicama mozete pronaci sve updejte za pojedinu igru u obliku .NSP fajla. Homebrew nisam isprobavao pošto stvarno nema potrebe za bilo kakvim podešavanjem. SX Pro je jednostavan Plug & Play i to je to. Sve pohvale Prayeru još jedamput.
    Originally posted by OverLord View Post
    Evo, ukoliko se netko dvoumi, mogu samo preporučiti Prayer . Dečko sve super rješava, brz i pouzdan. Sredio mi je 2ds, a sada i vitu. Doći će i switch na red!
    Originally posted by ShyGuy View Post
    Sve pohvale. Majstor zanata radi sve bez greške i support je super
    Originally posted by Angel7 View Post
    Velika preporuka za člana Prayer! Brzo smo se dogovorili, poslao sve uredno.
    Nadalje, modificirao switch, sve radi kako treba. Bio je mobilna podrška prilikom instalacije i uspostavljanja SX OSa.
    Ljudi, nemojte se uopće dvoumiti oko modifikacije!
    Originally posted by Robi33 View Post
    Ogromna preporuka za Prayera kao i obicno. Brz dogovor, sve super rjeseno. Modificirao mojem prijatelju Switch, meni 3ds.
    Sve bilo gotovo u roku od par dana i vec danas kod nas, sve radi besprijekorno, sve dodatno objasnjeno, ma savrseno!
    Originally posted by dalriad View Post
    Ogromna preporuka i od mene za kolegu Prayera,brz dogovor,kod mene na adresi paket bio sljedeći dan,sve radi ko zmaj,za sva moja pitanja kolega je bio pristupačan cijelo vrijeme,objasnio mi dosta toga o sx prou,pomogao mi uspostavit os i sve,i također mogu reć onima koji se dvoume da se ne trebaju dvoumiti
    Originally posted by Robi33
    Ogromna pohvala i preporuka za clana Prayer , jos jedna modificirana konzola ( nintendo switch ), sve savrseno kao i uvijek!
    Last edited by Prayer; 07-02-2019, 18:26.

    Comment


    • #3
      Prayer daj jos malo infoa molim te. Koja je shema s time u biti? Sta se dobije, a sta se gubi? Pretpostavljam da se gubi online mogucnost konzole ili sam u krivu?
      kako se onda igre igraju tj “kupuju”?

      moze i na private ak ne tu

      Comment


      • #4
        Originally posted by M@tt View Post
        Prayer daj jos malo infoa molim te. Koja je shema s time u biti? Sta se dobije, a sta se gubi? Pretpostavljam da se gubi online mogucnost konzole ili sam u krivu?
        kako se onda igre igraju tj “kupuju”?

        moze i na private ak ne tu
        Može, naravno! U biti gubiš online mogućnost, no samo u CFW modu. U tom Recovery modu kako sam napisao gore imaš opciju ući u CFW ili direktno u OFW (original firmware). U CFW bi konzola trebala stajati u Airplane mode tj bez interneta, no moguće je igranje online ako se certifikat jedne original igre uzme i primjeni se na neki backup koji to nema. Ta metoda uredno sljaka i za sada nitko nije pojeo bananu radi nje.

        Original igre i dalje možeš igrati i koristiti eshop kao i inače u OFW. A što se tiče backup-a imaš homebrew aplikaciju za to koja to radi i file se stvori direktno na root micro SD kartice pa se pomoću SX OS menija igra odabire te emulira u obliku cartridge-a u CFW.

        Comment


        • #5

          Evo i sto mozete ocekivati u paketu!



          Last edited by Prayer; 15-12-2018, 19:40.

          Comment


          • #6
            Pored mnogobrojnih opcija SX OS-a je sa 1.3 update-om uvedena i mogućnost instaliravanja eShop igara i aplikacija!

            Comment


            • #7
              To znači nema nikakve veze sa piratstvom, to je samo radi zaštite originalnih igrica koje svi korisnici modifikacije kupe?

              Comment


              • #8
                Možeš ti kupiti nož u dućanu sa zlom ili sa dobrom namjerom (recimo sjeckanja povrća). Ovo ti je isto, ja prodajem nož i ti odabireš što ćeš s njime

                Comment


                • #9
                  Pa modifikacija sama po sebi nije ileglana.

                  Comment


                  • #10
                    Samo sam pital

                    Comment


                    • #11
                      Up

                      Comment


                      • #12
                        Danas stigla, ljudi ova stvarčica je zakon. Velika preporuka svima koji su zainteresirani, a na rubu su uzet ili ne. Stvar funkcionira savršeno i što je najbolje instalacija je jednostavna - doslovno 5 jedostavnih koraka.... Moram pohvalit i Prayera - uplatio mu 500kn odma mi poslao preporučeno za dva dana je bila kod mene. + Ćovjek se stvarno potrudio - bio je cjelo vrijeme na usluzi i podrška - odgovorio na sva pitanja i nejasnoće. Hvala još jedanput stari

                        Comment


                        • #13
                          Sve pohvale članu Prayer, čovjeku treba dić spomenik na uslužnosti te pristupačnosti.
                          Sve je proteklo kak i treba, nije mi prvi put da mu šaljem svoje bebice i eto sve je pic pic

                          Comment


                          • #14
                            Ostalo još malo pa nestalo!

                            Comment


                            • #15
                              Svaka cast kolegi Prayer na odlicno uradjenom poslu.Prvo sam kolegu kontaktirao da mi da malo vise informacija u vezi "hacka" i covijek sve fino objasnio.Nakon prvih informacija odlucio sam se za nabavku "hack paketa" i ostalo smo se sve dogovorili u veoma kratkom roku.Naposljetku sam ga zamolio dali bi mi mogao kupiti sd karticu od 120 gb sto je i uradio.Sve fino dogovoreno je i uplaceno kolegi na racun.Danas mi je stigla konzola i mogu reci samo rijeci pohvale kako to super i jednostavno radi.Za sad mnogo hvala na vremenu i svemu kolegi Prayer i definitivno velika preporuka za njegove usluge.

                              Comment

                              Working...
                              X