Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nintendo Switch SX OS/Atmosphere CFW modifikacija

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by iggyman View Post

    Na njuskalu ti pise (u samom oglasu) 500kn, pa ispravi na 300kn da ne bunis kupce...inace odlicna cijena i usluga
    Thanks!

    Comment


    • #62
      Uz Atmosphere CFW koji raste popularnoscu svakim danom odlucio sam ga uvesti u ponudu po povoljnijoj cijeni od 300kn skupa sa svim alatima koji takoder dodu uz SX OS.



      Jedina razlika izmedu SX OS i Atmosphere CFW-a jest da SX OS ima emuNAND podrsku i podrsku za pohranjivanje i citanje .xci datoteka sa vanjskih USB medija dok je to kod Atmosphere jos u izradi.

      Comment


      • #63
        SX OS sluzbeno azuriran na zadnji (7.0.1) update sa emunand podrskom za prakticki garantiran nacin izbjegavanja ban-a od strane Nintendo-a!

        Comment


        • #64
          Sry na offtopicu, no gledam malo na Switch pa samo da brzinski provjerim jer nisam skužio 100%.

          Da li se sve konzole mogu hackati ili samo one proizvedene prije 01.07.2018? Vidim da Atmosphere mod radi i na novim verzijama firmware-a, ali pretpostavljam da je i to ograničeno samo na ove proizvedene prije 01.07.2018. Ili?

          Comment


          • #65
            Tako je, sve konzole proizvedene do 01.07.2018 mogu biti modificirane bez obzira na FW verziju.

            Comment


            • #66
              Pozdrav, čuo sam za slučajeve gdje se automatski gasi airplane mod kad se konzola stavi u dock. To bi mogao biti problem, jer može doći do bana. Preporučili su mi da koristim 90dns ili da pobrišem postavke mreže svaki put kad Idem u cfw. Je li netko čuo nešto na tu temu?

              Comment

              Working...
              X