Announcement

Collapse
No announcement yet.

Yu-Gi-Oh!

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Yu-Gi-Oh!

    Yu-Gi-Oh! je među najpopularnijim kartaškim igrama na svijetu. Karte su u manga/anime stilu, a mogu biti Monsters, Traps, Spells, Tokens... A koristimo ih ovisno o njihovom tipu i opisu. Sakupljamo karte i nastojimo napraviti deck kojim ćemo pokoriti sve. Yu-Gi-Oh! je, osim kartaške igre, nekoliko animea, mangi i videoigara. Cijena karata nije najbolja, ali su videoigre besplatne.
    Po mom mišljenju, odlična trading card igra kojoj je jedina mana što je malo prekomplicirana.

    l44JjAo.png
    Last edited by GitaristRoko; 09-12-2020, 22:22.

  • #2
    Zar nije Yu-Gi-Oh?

    Comment


    • #3
      Ovaj video pokazuje kako u osnovi izgleda današnji moderni Yugioh duel i to se meni događa svako malo.
      Ti iskoristiš efekt, protivnik iskoristi negaciju, ja negaciju negacije, on negaciju negacije moje negacije, ja negaciju negacije negacijeve negacije i tako u nedogled.
      Jednostavno u špilu moraš imati oko 15 hand trap karata za negiranje.
      Znači igramo igru gdje jedan drugog sprječavamo da igra igru, nije za one sa slabijim živcima.


      Comment


      • #4
        Komentirat cu ovdje.. Da ne radim novi topic.. A zasto nema teme za pokemon tcg kartanje?? Siguran sam da ima bar 5 ljudi koji znaju bacit koji game.. Tu i tamo..

        Comment


        • #5
          RSCREW Slobodno pokreni temu, budi inicijator. Fascinantno mi je ne samo po forumima nego općenito u životu kad se netko žali kako nečega nema, a može sam pokrenuti i privući ljude.

          Nekad davno sam pratio Pokemone i Yu-Gi-Oh, ali nije zadržalo moj interes na duže staze. Nekako sumnjam da i većina drugih ljudi ovdje prati Pokemon karte, pa zato nisam baš za pokretanje teme, no ako ti je stalo je možeš pokrenuti isto tako kao što je GitaristRoko ovu temu pokrenuo.

          Comment


          • #6
            Eto da malo dignem temu,ja sam u oba svijeta pomalo,veliki fan i yugija i pokemona,imao sam prije više toga ali tokom godina se ili podijelilo ili prodalo,ili zagubilo,ovo je trenutna kolekcija,sve su kutije pune svakakvih karata,više naginjem prema yu-gi-oh al zbog supruge ipak ima više pokemon karata
            Attached Files

            Comment


            • #7
              Max rank i 14 duela win streak, sa krivim su se našli kačit.
              I još mi draže jer je većina koristila retardirani novi meta deck.
              Prvo su me dobro razje... i sad su dobili svoje.



              Screenshot_2023-02-26-23-26-15-183_jp.konami.masterduel.jpg
              Last edited by HanzoHattori; 26-02-2023, 23:51.

              Comment


              • #8
                Sigurno si pozvao Obeliksa mučitelja

                p.s. samo se njega sjećam nekad davno kad sam gledao crtani

                Comment


                • #9
                  Originally posted by darijoman View Post
                  Sigurno si pozvao Obeliksa mučitelja

                  p.s. samo se njega sjećam nekad davno kad sam gledao crtani
                  Ma protiv luđaka u ovom tieru ni taj ne pomaže.
                  Igra ima preko 10000 karata i kad me lik kontrira sa kartom koja mu točno u tom trenutku treba od svih 10000 i takvu smije imati samo jednu u decku..... E onda mi dođe da zapalim plejku.

                  Comment


                  • #10
                    Ne znam igrati to i ne razumijem se ali sigurno je jako zanimljivo kad se ušteliš u sve to

                    Comment


                    • #11
                      Ja sam igrao sa frendovima ali odustao zbog kompliciranja u pravilima. Guštao sam, ali bilo je prekomplicirano i napustio sam igru.

                      Comment


                      • #12
                        Ali vidiš sada si me zaintrigiro sa ovim, jer dugo vremena nisam uopće ni pomislio na igru. S čime da krenem, Duel Links ili ovaj novi od prošle godine i zašto?

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by darijoman View Post
                          Ne znam igrati to i ne razumijem se ali sigurno je jako zanimljivo kad se ušteliš u sve to
                          Pa je, meni je najzabavnija, najpametnija i najkompleksnija kartaška igra na svijetu.
                          Ako ništa drugo odlična igra za vježbanje moždanih vijuga kako ne bi u starosti postali dementni.

                          Comment


                          • #14
                            Bravo.
                            Sama pomisao da igra ima preko 10.000 karti zavrti ti se u glavi.

                            Eto, ugodno sa korisnim


                            Ja sam igrao samo gwent od kartaških igara u Witcheru: Wild Hunt ako mogu to nazvati kartaška igra i baš sam uživao u tome

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by GitaristRoko View Post
                              Ali vidiš sada si me zaintrigiro sa ovim, jer dugo vremena nisam uopće ni pomislio na igru. S čime da krenem, Duel Links ili ovaj novi od prošle godine i zašto?
                              Ovaj novi Master Duel svakako, to je pravi Yugioh kakav igraju na live turnirima.
                              Duel Links je light verzija, skupa je za igranje ako hoćeš dobre karte, zaboravi na tu igru da ti previše ne objašnjavam. Ionako su se svi prebacili na Master Duel.
                              U Master Duelu možeš craftati bilo koju kartu koju želiš i složit si apsolutno šta god hoćeš bez problema jer puno dijele free dijamanata.
                              Linkaš si acc pa možeš igrati na bilo čemu sa svojim acc konzola, mobitel, pc itd.
                              Prvo igraj solo da uđeš u štos, probaj malo i pvp, skupi si karte za jedan od meta deckova, nauči ga koristit i polako će sve sjesti na svoje.
                              Ekipa najčešće koristi deck od 40 karata i od tih 40 10-15 karata u špilu su samo hand trap karte koje svi koriste.
                              To ti je "starter pack" i onda dalje šta želiš i oko čega želiš složit deck.
                              Ja volim radit po svome i svjesno si oslabim deck koristeći manje hand trapovail i ubacujući neke svoje karte jer su mi pojedine fore zabavne te volim imati element iznenađenja, nešto što nitko ne očekuje od tog decka.

                              Na ovoj stranici imaš sve, složi si neki od top tier meta deckova i udri pvp.
                              Sad je legendarni Dark Magician dobio novi suport i možeš odmah u igri kupit cijeli deck, dosta je jak i zabavan za igrati.
                              Master Duel Meta has the best, most competitive information about the game. We post news, leaks, decks, tier lists, tournaments, guides, reviews and event reports!

                              Comment

                              Working...
                              X