Announcement

Collapse
No announcement yet.

P: PS4, PC, NS i Xbox 360 igre, 2 SteelBooka, FIZIČKA verzija Horizon Chase Turboa..

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • P: PS4, PC, NS i Xbox 360 igre, 2 SteelBooka, FIZIČKA verzija Horizon Chase Turboa..

    Pozdrav dobrim ljudima!

    Nekima je zima počela prije mjesec dana, a nekome ovoga tjedna. Bilo kako bilo, proljeće će, budimo realni brzo, a kako bi imao što manje posla kada dođe, polako sam se odlučio počistiti svoj brlog.
    Uglavnom, igre i steelbookovi koji su u postu mi više ne trebaju pa sam im odlučio pronaći dom i vlasnika koji će ih više cijeniti.


    Xbox 360:
    FIFA 18 Legacy Edition PROMO - 50kn

    PlayStation 4:
    Dissidia Final Fantasy NT PROMO - 80kn
    Secret of Mana PROMO - 80kn
    Horizon Chase Turbo - Fizička verzija koja je dostupna samo u Brazilu. - 300kn


    Nintendo Switch:
    Horizon Chase Turbo (digitalna verzija za EU eShop) - PRODANO

    Blizzard Account (digitalno, PC) - 300kn
    Overwatch Origins Edition (LVL 600, trenutno nije rankiran, hrpetina skinova i otključanih stvarčica)
    Destiny 2 (tko ga nema na battlenet acc-u?)
    Call of Duty: Black Ops 4


    SteelBook:
    SoulCalibur VI - 50kn
    Shadow of the Tomb Raider - 50kn


    PRIMOPREDAJA U ZAGREBU, ne da mi se imati previše posla s poštom (osim ako je riječ o digitalijama). Cijene nisu fixne, ljudi smo, možemo se dogovoriti.
    Bez zamjena.

    PS: Ispričavam se adminima što sam ovdje ubacio i digitalne igre, ali mi je bilo bezveze otvarati drugu temu, javite mi pa ću maknuti ako smeta.
    Last edited by Clean Fox; 25-01-2019, 21:07.

  • #2
    Ok je

    Comment


    • #3
      BUMP!

      Smanjene cijene za fizičku verziju Horizon Chase Turboa i Blizzard accounta.

      Comment

      Working...
      X