Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reboot infoGamer 2015

Collapse
This topic is closed.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Raven84 View Post
    Može li mi netko reći koje igre su na Sonyjevom štandu? Ima li čega što još nije izašlo?
    star wars battlefront ima od onog kaj nije izašlo. ima novi call of duty, assassin's creed syndicate, uncharted nathan drake collection i to ti je to!

    Comment


    • Playstation VR možda?

      Comment


      • Originally posted by Raven84 View Post
        Playstation VR možda?
        Nema tog barem koliko sam upucen,

        Comment


        • Originally posted by house View Post

          Nema tog barem koliko sam upucen,
          Ocekivao sam sve bitnije VR uredjaje na sajmu.....

          Comment


          • Raven84 preračunah se, vidla sam da ima i until dawn i... neki nogomet? nisam ziher koji nogomet, ili pes 2016 ili onaj drugi

            MEGATAMA svi drugi bitni vr uređaji su tu koliko sam ja vidla

            Comment


            • Nego zna tko što se na kraju dobilo u onim VIP paketićima?

              Comment


              • Originally posted by Prayer View Post
                Nego zna tko što se na kraju dobilo u onim VIP paketićima?
                kodovi za igre (serious sam), dvije majice, popust 20% u reboot shopu, VIP akreditacija, igračka, sudjelovanje na pozivnom VIP giveawayju i VIP prednost na određenim označenim pozicijama u izložbenom prostoru

                Comment


                • Pozdrav,
                  Ima mozda logitech g29 volan za probu?

                  I do kolko sati traje sajam?
                  edit: vidio da traje do 21h, jučer nije bilo obavijesti na stranici
                  Last edited by salvarez; 11-11-2015, 18:27.

                  Comment


                  • Originally posted by Keks View Post
                    kodovi za igre (serious sam), dvije majice, popust 20% u reboot shopu, VIP akreditacija, igračka, sudjelovanje na pozivnom VIP giveawayju i VIP prednost na određenim označenim pozicijama u izložbenom prostoru


                    Da li je ta igracka kojim slucajem Pip Boy Figura?

                    Comment


                    • Originally posted by Keks View Post
                      kodovi za igre (serious sam), dvije majice, popust 20% u reboot shopu, VIP akreditacija, igračka, sudjelovanje na pozivnom VIP giveawayju i VIP prednost na određenim označenim pozicijama u izložbenom prostoru

                      Koje su to pozicije u izlozbenom prostoru, ja nisam našo nijednu ( oznaku no )

                      Comment


                      • WickedJazz
                        WickedJazz commented
                        Editing a comment
                        Na stolu ili negdje kod konzole/televizora/monitora imaš žutu il narančastu naljepnicu VIP. Danas nije bilo neke gužve tak da baš i nije igralo neku ulogu

                    • Dajte vi koji ste bili malo više impresija iz prve ruke....

                      Comment


                      • Prostor je složen predobro, sve je ljepo rasporeženo i razdvojeno po nekim grupama. Gužve nije bilo tak da se sve može isprobat, predpostavljam da ce tak bit jos sutra i preksutra i onda za vikend malo redova. Na main stageu se naravno vrte traileri koji su zakon (ima i nekih specijalnih besmislenih bezvezarija al da se zanemarit, svakom njegov ukus), neka izlaganja predstavljanja i naravno grabanje za giveaway... Stojim sa strane gledam i ne vjerujem, al ajde takav je sistem i nekak funkcionira...
                        Dosta toga u početku nije bilo funkcionalno: update konzola, igrica, spajanje svega itd itd. Tomb Raider je skroz nedostupan jer još nemaju pristup samoj igri a sve je tak dobro složeno sa UHD televizorima i ima ih nekih 8-12. Kad sam pito rekli su mi kroz nekuh pol sata sat al se razvuklo na cijeli dan i do 6 sati kad sam otišo i dalje nije bilo.
                        Vip poklon vrečice je Keks navela gore, ja bi sam dodao da sam ko igračkicu dobio lego psa (predpostavljam da su ostale ista stvar samo druga vrsta legića) i da sam dobio jednu žensku majcu... al nema veze vidjet čemo kako će se sve odvit u sub i ned...
                        Od turnira Hearthstone se vodio cijeli dan tu i tamo je bio koj free game LOL-a, PES se igro ko lud, nisam baš previše vremena proveo tamo al eto.
                        Definitivno se isplati probat novi COD, izgleda zakon, stage je zakon, no stalno je bio zauzet a nisam baš fan čekanja a i ima vremena.
                        Blizzard me razočaro jer su nekak zatvoreni u sredini i skorz odcijepljeni od cijelog eventa, imaš 14 računala za igranje HS-a i SC-a novog nešto se spominjalo da ima i HOTS-a al niko nije igro, i to je uglavnom to. Ok za nove igrače koji neznaju pa oče vidjet kak to sve zgleda al za neke igrače koji več igraju je potpuno nezanimljivo jer budimo realni sve možeš igrat doma u miru.
                        Indie sekcija nije tolko populanra tako da možeš doć vidjet sve i ima ih više nego zadnji put a i neke igre su stvarno zanimljive. Cijela jedna hala je indie tako da ima svega.
                        Karte ko karte, cosplay se šeće nema ih puno nit je neki performance ko kak je bilo zadnji put sa Witcher-om ali meh. I naravno za kraj stvar koja mi je najsmješnija. Imaš onu igru s plesanjem i kamerom, abnormalno je velik stage i ima hrpa sjedečih mjesta za gledanje a nema ama baš nikoga. Tu i tamo dođe neko odplesat (4 osoble istovremeno) i to je uglavnom ekipa sa okolnih booth-ova. Valjda će bit nešto tamo kroz ove dane pa ćemo vidjet.
                        Tolko od mene, ak će bit kakav meeting i nekom greškom me netko želi upoznat slobodno me kontaktirajte na https://www.facebook.com/jasmin.j.kostic, FB ne koristim nes pretjerano al na messenger me se moze dobit stalno.

                        Comment


                        • Jedva čekam da dođem u subotu

                          Comment


                          • Pozdrav Live sa sajma. upravo cekam na red da isprobam HTC ViVe. Oculus sam isprobao vec. Nema neke prevelike guzve danas

                            Comment


                            • Keks
                              Keks commented
                              Editing a comment
                              YO YO YO pozdrav sa sajma i tebi

                          • Ja sam s kolegom Jazzom bio prvi dan, bilo je oke, očekivao sam iskreno mega spektakl od sajma ali to nisam doživio. Možda previše tražim. Sve što sam tamo vidio većinom sam već i vidio ili čak igrao, tako da mi je jedino Tomb Raider zapeo za oko jer nemam One, ali eto baš to nisam mogao igrat. Kupovina majci i slično, jako slaba, nisam našao niti jednu majcu koju bi si kupio, ili nisu vani, ili neće ni bit, ne zanima me WOW i ASSassins creed, sve je svedeno za par "hit" igara.

                            Ne vidim poantu main stage-a, nema nekih bitnih izlaganja, od RPG-a vidio sam skoro ništa, al opet nije to ničija krivnja jer je suša takvih naslova. Sve je ljepo i fino, volim ja te gejming spike, ali očekivao sam puno više. Realno jedan dan je dovoljno bit tamo. Doću u subotu opet jer sam uzeo kartu za sve dane, pa da ne propadne.

                            Comment

                            Working...
                            X