Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reboot infoGamer 2017

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16


    AHA
    To je ta kabel ekipa kaj mi prvi dan onemogučila BF 1 multi?

    Comment


    • #17
      Dolazim sigurno, do sada nisam propustio niti jednu godinu!

      Comment


      • #18
        Originally posted by ThePicek View Post
        Dolazim sigurno, do sada nisam propustio niti jednu godinu!
        Vjerovatno ces sresti i nekoga sa foruma tamo.

        Comment


        • #19
          Mene sigurno.

          Comment


          • #20
            Neće stesti nikoga. Bio ja prosle godine, isao od hale do hale i trazio ljude s foruma, bar ono, admine i modove, nema nikog. Nikog ne nađoh, tak da nemoj se previše nadati!

            Comment


            • #21
              Originally posted by Corwin View Post
              Neće stesti nikoga. Bio ja prosle godine, isao od hale do hale i trazio ljude s foruma, bar ono, admine i modove, nema nikog. Nikog ne nađoh, tak da nemoj se previše nadati!
              Moras se naravno bar nekako dogovorit unaprijed jer tamo prodje po 50 tisuca ljudi.....poprilicno lagano za profulat ikoga u takvoj guzvi.
              Mozda bi ove godine trebali nosit Reboot Admin Team majce
              Oni koji ce medju nama bit u mogucnosti doc

              Comment


              • #22
                Hmm... sad gledam datuma i cak bih mozda mogao da dodem ove godine. Kostalo bi me malo bogatstvo, zivce i vrijeme, ali why the hell not. :P

                Comment


                • #23
                  Originally posted by metalmanijak View Post
                  Hmm... sad gledam datuma i cak bih mozda mogao da dodem ove godine. Kostalo bi me malo bogatstvo, zivce i vrijeme, ali why the hell not. :P
                  Pa samo odmah rezerviraj avionsku kartu iz Australije, jeftinije je...

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by Corwin View Post

                    Pa samo odmah rezerviraj avionsku kartu iz Australije, jeftinije je...
                    Ehh... da je tako jednostavno. Tko zna kako cu tad stajat sa slobodnim vremenom (faks/posao). Zato me uvijek i kosta toliko novaca i zivaca, nemogu nista unaprijed planirat jer nikad neznam gdje cu bit za 2-3 mjeseca.

                    Comment


                    • #25
                      Definitivno prije sajma treba napravit listu clanova koji idu,koji dan i otprilike u koje vrijeme pa se ekipa moze tamo nac.

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by MEGATAMA View Post
                        Definitivno prije sajma treba napravit listu clanova koji idu,koji dan i otprilike u koje vrijeme pa se ekipa moze tamo nac.
                        Slažem se! Bilo bi dobro tipa tjedan dana ranije dogovoriti termin da si ljudi isplaniraju, ja sigurno uzimam taj dan godišnji kad idem na InfoGamer kao i inače

                        Comment


                        • #27
                          Ja cu isto doc.
                          dosad nisam bio sram me rec.

                          Isto tako sam druzeljubiv pa ako ce bilo tko sa foruma biti raspolozen za druzenje samo dajte

                          Comment


                          • #28

                            Comment


                            • #29
                              Hm...jesam krivo vidio ili ove godine nije uz interliber? isplatilo mi se oboje obavit u jednom tjednu

                              Comment


                              • #30
                                NIje ni ove ni slijedece.

                                Comment

                                Working...
                                X