Announcement

Collapse
No announcement yet.

Microsoft tvrdi da će Xbox Series X biti najjača konzola iduće generacije

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Microsoft tvrdi da će Xbox Series X biti najjača konzola iduće generacije

    Microsoft novom objavom na službenoj Xbox web stranici podbada Sony i tvrdi da će Xbox Series X biti najjača konzola iduće generacije, ali i da ćemo prilikom izlaska konzole na raspolaganju imati više od tisuću

    ...više

    The post Microsoft tvrdi da će Xbox Series X biti najjača konzola iduće generacije appeared first on Reboot.



    More...

  • #2
    Bilo bi zakon da to stalno pričaju, pa onda dođe Sony sa još boljom konzolom
    Ili još bolje - neki milijunaš osnuje kompaniju i u inat Microsoftovom hvalisanju napravi bolju konzolu.

    Comment


    • #3
      Ekipi iz Microsofta čini se i dalje nije doprlo do mozga da konzolu prodaju igre, a ne (neznatno i vjv upitno) veća snaga iste.

      Comment


      • #4
        Originally posted by Bri@tore View Post
        Ekipi iz Microsofta čini se i dalje nije doprlo do mozga da konzolu prodaju igre, a ne (neznatno i vjv upitno) veća snaga iste.
        Počeo je Microsoft najavljivati ekskluzive i to jako dobre

        Comment


        • #5
          Originally posted by darijoman View Post

          Počeo je Microsoft najavljivati ekskluzive i to jako dobre
          Koje?!

          Comment


          • #6
            Kako koje?
            Pa gearsi,halo i forza nastavci 😂🤣

            Comment


            • #7
              Originally posted by darijoman View Post

              Počeo je Microsoft najavljivati ekskluzive i to jako dobre
              Evo, toliko su dobre da ja koji sam znao kupiti konzolu radi praktički jedne igre, ne znam ni jednu

              Comment


              • #8
                Bilo bi problematično da Microsoft tvrdi da će PS5 biti najjača, ovako sve OK

                Comment


                • #9
                  Originally posted by DarkFenix View Post

                  Koje?!
                  Pa za sada što je se meni urezalo u sjećanje Hellblade 2, Scorn i The Medium

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by Bri@tore View Post

                    Evo, toliko su dobre da ja koji sam znao kupiti konzolu radi praktički jedne igre, ne znam ni jednu
                    Znam jednu: Senua's Saga: Hellblade II. To mi je primarni razlog kupnje XSX-a. Za ostale otom-potom.

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by darijoman View Post

                      Pa za sada što je se meni urezalo u sjećanje Hellblade 2, Scorn i The Medium
                      Ah, slabo je to brate...inace Scorn imas i na PCu, to ti Srbi rade...proguglaj.

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by GitaristRoko View Post
                        Bilo bi zakon da to stalno pričaju, pa onda dođe Sony sa još boljom konzolom
                        Ili još bolje - neki milijunaš osnuje kompaniju i u inat Microsoftovom hvalisanju napravi bolju konzolu.
                        Zbog radi cega?

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by OverLord View Post

                          Zbog radi cega?
                          Zbog radi toga sto pricaju budalastine,neznaju vise sta bi.Ovu generaciju su si pucali u nogu sami,stavili su tv ispred gaminga i forsirali politiku spajanja na internet i nemogucnost koristenja rabljenih igara.Za next gen isto nevidim nikakav napredak,boli me k za njihov backward compatible kad ga niko ni ne koristi,ekskluzive nece izaci najmanje 2 g. a i kad izadu rade ih nedoreceni studiji.
                          Znaci,katastrofa od microsofta.Mislim da ce next gen za njih zavrsiti prije i nego sto pocne.
                          Moj jadni Phile

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by OverLord View Post

                            Zbog radi cega?
                            Jer se hvalisaju da će biti najbolje.

                            Comment


                            • #15
                              DarkFenix Nije potrebno da guglam, znam za tu igru još prije cca dvije godine dok je bila prva najava. Pa obično će sve doći na PC.

                              Pa dobro, ja sam rekao počeli su sa ekskluzivama. Možda za par godina bude to puno bolje.

                              Comment

                              Working...
                              X