Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mark Wahlberg pokazao kako će izgledati kao brkati Sully u filmu Uncharted

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mark Wahlberg pokazao kako će izgledati kao brkati Sully u filmu Uncharted

    Nakon što smo krajem prošloga tjedna vidjeli kako će mladi holivudski glumac Tom Holland (Spider-Man) izgledati kao legendarni Nathan Drake u holivudskom filmu Uncharted, red je da saznamo kako će izgledati njegova očinska figura i

    ...više

    The post Mark Wahlberg pokazao kako će izgledati kao brkati Sully u filmu Uncharted appeared first on Reboot.



    More...

  • #2
    Katastrofa izbor za Sullya

    Comment


    • #3
      Baš.

      Ovo ce biti neki mlađi Sully, kad su isli i na mladog Hollanda izgleda da ce radnja biti s Drakeom iz mlađih dana.

      Valjda nece zasrati..
      PC SPECS:

      SPOILER
      CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► SSD: SAMSUNG M2 970 PRO 1TB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige 10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Augury F1S Formula 29cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: SFX-100 3DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: Valve Index ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

      Comment


      • #4
        Budite sretni, Sully je mogao bit i zena ili crnac, kinez....

        Comment


        • #5
          Ja neznam kako se netko uopće još može nadati da će napraviti dobar film po videoigricama. Po gotovo u današnje vrijeme. Loš casting me uopće nije iznenadio. Fillion je rođen da glumi Drake-a, ali kao i obično vjernost izvornom materijalu je zadnja stvar na koju se misli. Treba zadovoljiti druge politike i norme. Ovaj kratki fan made film će na kraju biti bolji od bilo koje službene verzije filma ili serija.

          Comment


          • #6
            Originally posted by mullet View Post
            Ja neznam kako se netko uopće još može nadati da će napraviti dobar film po videoigricama. Po gotovo u današnje vrijeme. Loš casting me uopće nije iznenadio. Fillion je rođen da glumi Drake-a, ali kao i obično vjernost izvornom materijalu je zadnja stvar na koju se misli. Treba zadovoljiti druge politike i norme. Ovaj kratki fan made film će na kraju biti bolji od bilo koje službene verzije filma ili serija.

            Pa dobro, znas sta, danas su cak i vece sanse da se napravi dobar film po igri nego ikad prije...samo sto je problem taj casting uvijek, nekako se uvijek gleda tko je popularan trenutno da se zaradi sto vise novaca na njemu. Ja sam se stvarno bojao da ce Jamie Foxa uzet za Sullya...

            Comment


            • #7
              DarkFenix Po meni su šanse da se napravi dobar film po igri jednako loše i sad i prije . Možda sad jedino ako gledaš da su specijalni efekti bolji. Ali kreativnost i želja i dalje nisko.

              Čak mi se i čini da je interes mainstream publike za igrice filmovima niži nego ikad. Mislim da bi današnji klinci htjeli gledati samo Fortnite film, ili ovo što je na youtubeu. Što im znači Uncharted. To je za nas starije.

              Comment


              • #8
                Nije čak problem niti u vizualnom predstavljanju Marka kao Sullya, nego kada progovori odmah mi to nije to... ovaj live action film izgleda brutalno, davno sam ga pogledao i poprilično je impresivan i prava je šteta što nije blockbuster s istim glumcima.

                Comment

                Working...
                X