Announcement

Collapse
No announcement yet.

God of War stiže na PlayStation 5 uz 60 sličica u sekundi i transfer spremljenih pozicija s PS4

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • God of War stiže na PlayStation 5 uz 60 sličica u sekundi i transfer spremljenih pozicija s PS4

    God of War iz 2018. godine, odnosno jedna od najboljih igara s konzole PlayStation 4, dolazi i na next-gen konzolu PlayStation 5, a na toj novoj Sonyjevoj konzoli moći ćemo nastaviti s igrom točno ondje

    ...više

    The post God of War stiže na PlayStation 5 uz 60 sličica u sekundi i transfer spremljenih pozicija s PS4 appeared first on Reboot.



    More...

  • #2
    4mal onda se cudis sto Biblija nakon cca 3000 god ima pogreske u prepisivanju i izmijeni podataka, a ekipa ne zna prevesti i prepisati doslovno jednu englesku recenicu kak spada

    Comment


    • #3
      Originally posted by ShyGuy View Post
      4mal onda se cudis sto Biblija nakon cca 3000 god ima pogreske u prepisivanju i izmijeni podataka, a ekipa ne zna prevesti i prepisati doslovno jednu englesku recenicu kak spada
      Kakve to veze ima sa ovom temom ....jel ti pozlilo frende


      OLED G1/Omen G-SYNC
      NS/XSX/PS5/PSVR2/PS Portal
      S23U/Galaxy Watch 5 Pro
      AVR: DA/DTS-X 5.1.2

      Comment


      • #4
        Originally posted by 4mal View Post

        Kakve to veze ima sa ovom temom ....jel ti pozlilo frende
        Tvoja sposobnost razumijevanja i povezivanja napisanog je zabrinjavajuca ponekad...

        Comment


        • #5
          Originally posted by DarkFenix View Post

          Tvoja sposobnost razumijevanja i povezivanja napisanog je zabrinjavajuca ponekad...

          Comment


          • #6
            Kakve eskalacije

            Comment


            • #7
              Originally posted by ShyGuy View Post
              Kakve eskalacije
              Zahvaljujuci tebi jer momentalno trolas bezpotrebno



              OLED G1/Omen G-SYNC
              NS/XSX/PS5/PSVR2/PS Portal
              S23U/Galaxy Watch 5 Pro
              AVR: DA/DTS-X 5.1.2

              Comment


              • #8
                4mal Ajde vidim da nisi skužio.

                Igra neće raditi u 60 FPS-a nego DO 60 FPS. U prijevodu radit će unlock framerate koji će varirati od 30- 60. Znači neće raditi u 60 FPS-a lock. Ista situacija kakva je bila na PS 4 Pro. Barem sam ja imao takvo iskustvo. Tak da ne vidim zašto je ovo uopće vijest. "E znate onu našu igru koja je radila na ps4? e isto tako će raditi na ps5". *Crowd goes wild*


                Doom Eternal radi "UP TO 999 FPS" na PC-u. Jel to znači da igra radi u 999 FPS-a?

                Ova vijest (tekst i clickbait naslov) je dala kontekst da će igra biti LOCK 60 što se nije dalo naslutiti iz twitter posta developera koji su napisali da će igra raditi DO 60 FPS-a.

                Ako sam skužio Microsoft je počeo trollat Sony jer tako guraju marketing i sa drugim igrama da će raditi 60 FPS a zapravo će biti up to 60. Primjerice PUBG će raditi UP TO 60 na PS5 a ne će biti LOCK 60 kao na Xbox Series X. Mislim da je slična situacija i sa Ass Creed Valhalla bila.


                Mislim sad kad objašnjavam foru malo je glupo

                TLDR; Ugl tipični marketinški hype prekrivanja realne situacije (potencijalno fanboyism od novinara) ili nepoznavanje elementarne sintakse engleskog jezika.

                Comment


                • #9
                  Kuzim ja to sve samo si isao bzvz povezivat nesto iz druge teme o kojoj smo jucer razglabali sa ovom o tome se radi , nikaj drugo

                  Mogao si ovaj zadnji post napisat odmah prvi i nebi tako reagirao...

                  Ali da bacim paralelu sa Do ista prica je kod ISP providera tipa imas paket do 50Mbita sto ne znaci da ti je i garantirana ta brzina

                  oprostite na offtopicu...
                  Last edited by 4mal©; 27-10-2020, 10:55.


                  OLED G1/Omen G-SYNC
                  NS/XSX/PS5/PSVR2/PS Portal
                  S23U/Galaxy Watch 5 Pro
                  AVR: DA/DTS-X 5.1.2

                  Comment

                  Working...
                  X