Announcement

Collapse
No announcement yet.

[FEATURE] Najbolje igre koje smo igrali prošle godine, a nisu izašle u 2020.

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [FEATURE] Najbolje igre koje smo igrali prošle godine, a nisu izašle u 2020.

    Svi imamo krcate backlogove, neki veće, neki manje, a pauzama između velikih releasova često ćemo se vratiti nečemu što nas je zaobišlo. Ili možda nečemu što nismo stigli odigrati na vrijeme. Neki se vraćaju i

    ...više

    The post [FEATURE] Najbolje igre koje smo igrali prošle godine, a nisu izašle u 2020. appeared first on Reboot.



    More...

  • #2
    Moj izbor bi bio Nioh (2017.), a na njega sam ujedno utrošio i najviše vremena (oko 150 sati i to bez dlc-a).

    Comment


    • #3
      Resident evil 7 koliko mi je zabavna bila da je pretkatka

      Comment


      • #4
        Za mene je prvi izbor Red Dead Redemption 2, a detaljan dojam sam izrazio u prikladnoj temi. Kao drugi izbor bi izdvojio Dishonored 2. Za Dishonored 2 mi je drago da sam bio strpljiv jer se sjećam da se bilo pisalo da je neoptimiziran.

        Comment


        • #5
          Meni je na prvom mjestu RDR 2, a nakon toga Mad Max i prva sezona The Walking Deada.

          Comment


          • #6
            Uncharted 3, pa onda Greedfall. Resident Evil i Pokemon: Alpha Saphire na 3ds-u isto nisu bili loši. Far Cry new dawn mi je isto bio odličan.

            Comment


            • #7
              Bilo ih je više ali kao najbolju izdvajam Dragon Quest XI

              Comment

              Working...
              X