Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tako mi mlijeka u prahu, đe taj novi broj Ributa??

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (0 members and 3 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aral
    replied
    Ja sam ga, za divno čudo, dograbio na kiosku pa ćemo malo listat sad za Novu godinu/godišnji

    Fora mi je sad čitat recenziju Metroid Dreada mjesec dana nakon što sam ga već završio

    Update: SPOILERDevetka i jedna jedina riječ koja dovoljno sumira koja je to igretina!
    Last edited by Aral; 31-12-2021, 11:55.

    Leave a comment:


  • Bri@tore
    replied
    Kupljen!

    Leave a comment:


  • Bri@tore
    replied
    To bi bilo odlično da izlazi kvartalno, ne stignem ja to pročitati tak brzo svaki mjesec.
    Last edited by Bri@tore; 31-12-2021, 09:34.

    Leave a comment:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Ne vjerujem da ce propasti,samo nece biti vise mjesecnik nego ce izlaziti svaka 2 do 3 mjeseca sto je meni iskreni bzvze al dobro.
    Last edited by Darjan_Bj; 30-12-2021, 20:44.

    Leave a comment:


  • Mindfreak191
    replied
    Originally posted by bert_raccoon View Post

    Prema navodima časopis je jučer poslan pretplatnicima dok bi na kioscima broj trebao biti dostupan od sutra.

    Usput rečeno, ekipa u Rebootu se uopće nije potrudila razglasiti da je novi broj časopisa dostupan.
    Ovdje na forumu i na webu nikakva službena informacija, a na Discordu cijela jedna rečenica o tome.
    Kao da ih uopće nije briga za prodaju časopisa...
    Volio bih da griješim, ali ovo me nekako podsjeća na situaciju sa Gameplay-om, baš sam mislio da je to to kad sam vidio da već treći mjesec nema novog broja, ali eto i dalje ima nada da će nastaviti, ali iskreno vuče na najgore (prestanak časopisa). Još sam baksuz tek ove godine skontao da je stara ekipa pa sam se i tek nekako pretplatio

    Leave a comment:


  • Bri@tore
    replied
    Originally posted by bert_raccoon View Post

    Prema navodima časopis je jučer poslan pretplatnicima dok bi na kioscima broj trebao biti dostupan od sutra.

    Usput rečeno, ekipa u Rebootu se uopće nije potrudila razglasiti da je novi broj časopisa dostupan.
    Ovdje na forumu i na webu nikakva službena informacija, a na Discordu cijela jedna rečenica o tome.
    Kao da ih uopće nije briga za prodaju časopisa...
    Šteta, uživajmo u povijesti dok još traje

    Leave a comment:


  • bert_raccoon
    replied
    Originally posted by Leeloo View Post
    Nisam ga našao na kiosku u Kutini.
    Prema navodima časopis je jučer poslan pretplatnicima dok bi na kioscima broj trebao biti dostupan od sutra.

    Usput rečeno, ekipa u Rebootu se uopće nije potrudila razglasiti da je novi broj časopisa dostupan.
    Ovdje na forumu i na webu nikakva službena informacija, a na Discordu cijela jedna rečenica o tome.
    Kao da ih uopće nije briga za prodaju časopisa...

    Leave a comment:


  • Leeloo
    replied
    Nisam ga našao na kiosku u Kutini.

    Leave a comment:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Odlican novi broj,mnostvo sadrzaja i puuuuno recenzija.

    Leave a comment:


  • GitaristRoko
    replied
    Ma htio sam ga ignorirati, ali eto nisam uspio.
    Što se tiče novog broja Reboota, ne uzimam to odkako nema natjecanja u screenshotovima, no ovoga puta ću uzeti čisto da vidim jesu li dodali kaj novog s obzirom na kašnjenje.

    Leave a comment:


  • Strange Man
    replied
    Žao mi je ljudi koji imaju potrebu vrijeđati da bi sebe uzdigli do neba.

    Da, mislio sam napisati evo napokon je stigao novi broj. Baš sutra ujutro idem do tiska, pa da ga prelistam malo onako za staru godinu. Ako bude odličan kao i inače, sve im je oprošteno. 🙂
    Last edited by Strange Man; 29-12-2021, 22:41.

    Leave a comment:


  • Raskoljnikov
    replied
    Ne kaže se bezveze da je jedno od glavnih nepisanih pravila: "Don't feed the trolls". Najpametnije je takve ignorirati dok ne dođe netko s moderatorskim alatima da počisti i sredi sve. Mi jedino imamo Flag opciju.

    Leave a comment:


  • GitaristRoko
    replied
    Joj, dajte mu ban, izbrišite mu postove i tiha misa.

    Leave a comment:


  • darijoman
    replied
    Bravo, živio ti nama veseo bio

    Leave a comment:


  • the_prodigy
    replied
    Originally posted by darijoman View Post
    Odakle si ti ispuzao novopečeni kolega
    Iz razloga br.1

    Leave a comment:

Working...
X