Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tako mi mlijeka u prahu, đe taj novi broj Ributa??

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bri@tore
    replied
    Originally posted by fio82 View Post

    To je istina.. Hvala bogu ja ne uzimam pretplatu, niti sam ikada uzima, jer jos i nasa posta je u banani (ako ide preko njih)
    Znači dragi gospodin Bog je zaslužan što ne uzimaš pretplatu?
    Last edited by Bri@tore; 31-12-2020, 10:16.

    Leave a comment:


  • fio82
    replied
    Originally posted by azersub View Post

    Iskreno ni meni to toliko smeta ali mi bogme jako smeta da mi s pretplatom moramo cekat jos 3-5 dana duze dok obicni smrtnici mogu odmah kupiti na kiosku. Zato nisam nikada ni uzimao pretplatu dok nisam dobio.
    To je istina.. Hvala bogu ja ne uzimam pretplatu, niti sam ikada uzima, jer jos i nasa posta je u banani (ako ide preko njih)

    Leave a comment:


  • azersub
    replied
    Originally posted by fio82 View Post

    Pa ako si proimjetio, reboot se uvijek izda nakon mozda tjedan do dva, nakon okvirne najave.. Meni to ne smeta, jer sam se naviko vec, a i treba biti strpljiv
    Iskreno ni meni to toliko smeta ali mi bogme jako smeta da mi s pretplatom moramo cekat jos 3-5 dana duze dok obicni smrtnici mogu odmah kupiti na kiosku. Zato nisam nikada ni uzimao pretplatu dok nisam dobio.

    Leave a comment:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Evo izasao je novi broj.

    Leave a comment:


  • fio82
    replied
    Originally posted by azersub View Post
    Ma kužim ja sve to ali onda je neka logika da se najkasnije do 15-og dostavi tiskari ako je neki time frame izlaska sredina mjeseca.

    Ti radis bas u tiskari ili?
    Pa ako si proimjetio, reboot se uvijek izda nakon mozda tjedan do dva, nakon okvirne najave.. Meni to ne smeta, jer sam se naviko vec, a i treba biti strpljiv

    Leave a comment:


  • Cole™
    replied
    Originally posted by azersub View Post
    Ma kužim ja sve to ali onda je neka logika da se najkasnije do 15-og dostavi tiskari ako je neki time frame izlaska sredina mjeseca.

    Ti radis bas u tiskari ili?
    Ne funkcionira to tako. Treba se puno tog uskladit, no najviše ovisi o sadržaju koji se nađe u časopisu i kada se on cijeli zgotovi, a to je jako flexibilno vremenski...

    Leave a comment:


  • azersub
    replied
    Ma kužim ja sve to ali onda je neka logika da se najkasnije do 15-og dostavi tiskari ako je neki time frame izlaska sredina mjeseca.

    Ti radis bas u tiskari ili?

    Leave a comment:


  • Cole™
    replied
    Morate shvatiti da je proces od kada se završi broj u uredništvu pa sve dok se broj ne nađe u kioscima dosta dugačak. Časopis kada dođe u tiskaru dok ne izađe iz nje traje po četiri dana većinom. Kada uredništvo dostavi tiskari časopis u digitalnom obliku, dok se napravi digitalna priprema tek onda ide časopis u tisak i to kada dođe na red pored drugih tiskovina. Isto tako dorada i završna obrada tog istog časopisa nije uvijek odmah na redu kada tiskovina bude gotova, plus kada je časopis gotov proizvod često prođe i po jedan cijeli dan da ga distributer preuzme. Eto nadam se da sam vam pojednostavio zašto se nekad toliko čeka na časopis sami. Nikad ne možemo znat unaprijed da li će od tiska časopis biti vani za tri ili šest dana. Tu ima gro faktora, pa eto budite strpljivi/spašeni.

    Leave a comment:


  • azersub
    replied
    Ma znam,navikao sam vec al nez uopce zasto onda stavljaju okvirni datum kad ga se skoro nikad ne pridrzavaju. Evo ja tipa razmisljam dal da si uzmem valhallu ili cyberpunk i reko pricekat cu da procitam njihove reviewe pa da odlucim sta cu. Al evo cekajuci casopis proc ce mi praznici

    Leave a comment:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Kada ti napisu okviran izlazak,nadodaj na to minimum 3 tjedna jos.

    Leave a comment:


  • azersub
    replied
    Kako me nervira to... mi s pretplatom necemo do sljedeceg tjedna dobit a trebo je izaći "sredinom 12-og mjeseca"

    Leave a comment:


  • fio82
    replied
    Originally posted by azersub View Post
    Jel izlazi onda dns?
    Ne vjerujem.. sigurno utorak ili srijedu, cim ne javljaju nista ovdje

    Leave a comment:


  • azersub
    replied
    Jel izlazi onda dns?

    Leave a comment:


  • fio82
    replied
    Izaci ce on u pon 28.

    Leave a comment:


  • Simon
    replied
    Originally posted by Cole™ View Post
    Uglavnom, javim kad časopis mi napusti firmu...
    Može, Tomo Cole le-gen-do!!

    Leave a comment:

Working...
X