Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tako mi mlijeka u prahu, đe taj novi broj Ributa??

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Plus najviše što me obradovalo u broju je rewind jednog serijala kojeg nebum spojlao! :P

    Comment


    • Originally posted by Cole™ View Post
      Plus najviše što me obradovalo u broju je rewind jednog serijala kojeg nebum spojlao! :P
      Gran turismo???
      Kada izlazi novi broj?

      Comment


      • Koliko znam, sutra bi trebao biti na kioscima.

        Comment


        • Jesam li ja corav, ili stvarno nema recenzije novog CODA, u ovom broju reboota??? To je stvarno veliki minus, posto ste stavili X box, COD bi morao apsolutno biti prvi na listi igara..

          Comment


          • Izašao je? Super. Pokupim ga danas na putu za posao.

            Comment


            • Originally posted by fio82 View Post
              Jesam li ja corav, ili stvarno nema recenzije novog CODA, u ovom broju reboota??? To je stvarno veliki minus, posto ste stavili X box, COD bi morao apsolutno biti prvi na listi igara..
              xbox one x je izašao u utorak (7.11.), broj je izašao danas (u četvrtak, 9.11.). bit će u idućem broju

              Comment


              • Ja sam u šoku, Amar nije dao desetku GT-u.

                Comment


                • Originally posted by Keks View Post

                  xbox one x je izašao u utorak (7.11.), broj je izašao danas (u četvrtak, 9.11.). bit će u idućem broju
                  Cod je izasao u Petak, 3.11 a Reboot je izasao danas, 9.11. Znaci recenzija se apsolutno mogla napisati.. Mislim da tu nema price..

                  Comment


                  • Jedno je napisati kvalitetnu recenziju od 5 strana sa a drugo je izbaciti nešto od 700 riječi što bilo ko. može is tipkati. Moglo se sigurno ali ta recenzija bi sigurno bila puno lošija nego nešto za što se uzelo vrijeme napisati.

                    Comment


                    • Svaka čast Reboot-u što NIJE recenzirao Call of Duty! Ajd vi to dečki prvo odigrajte kak se spada pa tek onda napišite što mislite o tome.Puna podrška od vjernog čitatelja.

                      Comment


                      • Originally posted by walentkane69 View Post
                        Ja sam u šoku, Amar nije dao desetku GT-u.
                        Nego koliko je dao? Mogao bi uzeti ovaj broj.

                        Comment


                        • Ja cekam svoj broj da me iznenade brojke

                          Comment


                          • Meni je danas stigao. A što se tiče brojki, bio je mjesec odličnih igara.

                            Comment


                            • Meni je jucer stigao najaci broj ove god. Imho


                              OLED G1/Omen G-SYNC
                              NS/XSX/PS5/PSVR2/PS Portal
                              S23U/Galaxy Watch 5 Pro
                              AVR: DA/DTS-X 5.1.2

                              Comment


                              • Originally posted by Emilijo View Post

                                Nego koliko je dao? Mogao bi uzeti ovaj broj.
                                9, sto naravno znaci da je Forza dobila 8 jer uvijek mora dobiti ocjenu manje od GT l

                                Inace, opcenito ocjene u Rebootu su cesto previsoke nema vise igre ispod 8, u svakom broju 10-15 igri sa ocjenom 8-10. Sjecam se starih vremena kad su dvojke i trojke padale kao od sale.
                                Mislim da bi dosta trebalo postroziti sistem ocjenjivanja.

                                Comment

                                Working...
                                X