Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tako mi mlijeka u prahu, đe taj novi broj Ributa??

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 4mal©
    replied
    Ja sam nekad davno bio aktivan na PC-E/BUG-u dok nisam otkrio Reboot i na jos sam par ali ovaj mi je No1 po svemu

    Leave a comment:


  • Leeloo
    replied
    Baš mi je zanimljivo kako BUG sve ove godine izlazi uredno kao vurica. Čak su napisali pri kraju aktualnog broja da toliko igara izlazi da bi morali biti isključivo gaming časopis sa tjednim izlaženjem kako bi pokušali pokriti sve vrijedno igranja. Ali najviše od svega na živce mi ide to što Vi, ekipa koja radi časopis, čitate ovo a ne želite nikakav update o situaciji pružiti.

    Leave a comment:


  • GitaristRoko
    replied
    Ja bih se raspršio po BUG-ovom forumu, forum.hr i stripovi.com forumu. Na zadnja dva sam ionako sad, na BUG bih ošao jedino ako se ovaj ugasi jer nemam nigdje drugdje. Nadam se da se neće ugasiti, ipak mi je primarni i najdraži forum. A i prvi u životu. Vjerujem da njega neće dirati.

    Leave a comment:


  • 4mal©
    replied
    Ako ugase forum(nadam se da nece) neidem više nigdje, neda mi se ic na fb grupe, discord i tome slicno.

    Leave a comment:


  • Aral
    replied
    Ako forum ugase, ić ćemo drugdje... ili nigdje. Big deal!

    Pošto časopise apsolutno nitko više ne čita razumnjivo je da se gase...

    Leave a comment:


  • GitaristRoko
    replied
    Pa Reboot nije redovan već jako dugo vremena. Sigurno godinu i pol. Čak i s time, idalje je neprofesionalno što kažu u časopisu da je slijedeći broj tad i tad, a onda debelo kasni. Ne znaju se ogranizirat u novim uvjetima.

    Leave a comment:


  • Cole™
    replied
    Trošak štampanja časopisa narastao je za 70% kao i sve tiskovine. Kriza, a najviše plastika kao tanjuri i pribor za jelo od papira su glavni krivci zašto su tiskovine pale na najnižu granu ikada. Gasi se časopis po časopis kao i same tiskare.
    ​​​​​

    Leave a comment:


  • 4mal©
    replied
    Originally posted by GitaristRoko View Post

    Bio sam na Infogameru, nema apsolutno ničeg pametnog. Osim onog malog retro kutka i hot dogova koje opet plaćaš.
    Meni je to vrh ic par dana(VIP paket) sa ekipom crousing po paviljonima zeka/peka, klopa i isprobavanje te nadolazecih igri + gledanje PC-modinga, za retro kutak se slažem, ali svi smo razliciti
    Last edited by 4mal©; 16-08-2022, 22:26.

    Leave a comment:


  • GitaristRoko
    replied
    Originally posted by 4mal© View Post

    Normlano kad nisi nikad bio forum zivi vjecno!
    Bio sam na Infogameru, nema apsolutno ničeg pametnog. Osim onog malog retro kutka i hot dogova koje opet plaćaš.

    Leave a comment:


  • Bri@tore
    replied
    Treba napraviti reboot časopisa

    Leave a comment:


  • 4mal©
    replied
    Originally posted by GitaristRoko View Post
    Jebe mi se za sajam, samo da forum ne ugase.
    Normlano kad nisi nikad bio forum zivi vjecno!

    Leave a comment:


  • GitaristRoko
    replied
    Jebe mi se za sajam, samo da forum ne ugase.

    Leave a comment:


  • 4mal©
    replied
    Meni je bitno samo da ne ugase info gamer sjaam( iako ga nema vec sad ce 3. godine radi pandemije a on-line ver mi je blah )

    Leave a comment:


  • Mindfreak191
    replied
    Šteta, prvo mi Hacker nestade, onda Gameplay, onda znam da sam uzeo tri broja Next Level-a i nisam ga više ni vidio u Bosni (kasnije sam saznao da nije ni bilo kako mi se čini više od 5 brojeva), za Reboot nisam saznao do prošle godine kad sam se odmah i pretplatio Tužno, baš sam se radovao, ali realnost je da je teško danas održavati gaming časopis u doba kada je informacijama moguće pristupiti odmah....ali iskreno sam više čitao recenzije od stare ekipe, vijesti manje više.
    Last edited by Mindfreak191; 16-08-2022, 18:17.

    Leave a comment:


  • 4mal©
    replied
    Originally posted by Darjan_Bj View Post
    Ma nije samo to,nego nema ni videa na yt skoro 2 mjeseca.
    Mislim da je Rebootu dosao kraj nazalost.
    Luka je zauzet sa A1 game podcastom na yt-u. sad jeli je tome razlog sto nema reboot-u videa, tko cega znat imho.

    A! GAMEON
    Last edited by 4mal©; 16-08-2022, 18:08.

    Leave a comment:

Working...
X