Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tako mi mlijeka u prahu, đe taj novi broj Ributa??

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sjećam se kad je bio Hacker da sam ga rezervirao u lokalnoj trafici, dogovorio deal sa damom koja je radila da mi pusti jedan sa strane svaki put kad dođe novi broj
    PC SPECS:

    SPOILER
    CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► SSD: SAMSUNG M2 970 PRO 1TB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige 10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Augury F1S Formula 29cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: SFX-100 3DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: Valve Index ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

    Comment


    • Originally posted by Bri@tore View Post
      Miris friške tiskovine i autorske tekstove ne može ništa zamijeniti.
      Na žalost, nove generacije imaju totalno ne druge životne "vrijednosti" i navike.
      Žalosno je samo to da se nitko od odgovornih nije udostojio na primjeren način obratiti i oprostiti se od zadnjeg časopisa koji je izašao u nemalom broju.
      Da, pogotovo uzimajuci u obzir da su neki imali pretplatu, mislim nije mi do tih 3-4 broja koja su ostala u pretplati, ali malo glupo da se ne moze barem reci "Ej, casopis vise necemo izdavati, a nema ni povrata love.".

      Comment


      • papirnati tisak odlazi u povijest i to je tako. da nema penzica i nesto kafica odavno i dnevne novine ne bi izlazile.
        Sjetimo se časopisa nogomet, košarka i slični isto s uzitkom ,kupovali, citali ali danas bi to bile stare vijesti, ono kupis a rezultati i price od prije 15 i vise dana.
        isto je s gamerskim casopisima, danas review dobijes par sati nakon izlaska igre, gledas gameplay na YT i slicno, sve znas o igri. Da prije je bio uzitak cekati i citati, ali ono kada bi caspis izasao odavno znas sve o igri.
        Vremena se promijenila , danas imamo sve odmah i sada, tako da papirnati tisak koji je spor u prijenosu informacija nestaje.

        Mene čudi da još postoji jedan tipa VIDI, ono cijena tiskanja porasla, sumnjam da im je naklada nešto velika(tko osim entuzijasta to kupuje jer sve imas online), a treba pokriti place i troskove. tipa da prodaju 1000 primjeraka(puno sam napisao) po 5 eura to je 5k eura od prodaje. Cijena tiska je barem trecina. dakle ostanemalo iznad 3k eura za sve troskove?! jedino od reklama ali nekako sumnjam da to ide bas tako.
        po impresumu tamo je zaposleno 14 ljudi, samo za place treba onda barem 14k eura na mjesec?!(ako racunam nesto vise od minimalca bruto 2)

        Comment


        • Ah, pamtim k'o da je bilo danas, kad sam kupio prvi broj PSX-a ni ne znajući što je to. Prošlo je otad 25 Bajrama bogami. Današnja djeca nikad neće znati što smo sve proživjeli uz PSX, GamePlay, Next Level, Reboot... Kupovao sam i onaj službeni PlayStation Magazin, PlayStation Power, samo da se bude u toku a čitalo se sve od korica do korica. Na veceju ofkors. Popratili smo tako izlalak Dreamcasta, Xboxa, svega što je izašlo i zašlo. Time to die.

          Comment


          • Originally posted by ales View Post
            papirnati tisak odlazi u povijest i to je tako. da nema penzica i nesto kafica odavno i dnevne novine ne bi izlazile.
            Sjetimo se časopisa nogomet, košarka i slični isto s uzitkom ,kupovali, citali ali danas bi to bile stare vijesti, ono kupis a rezultati i price od prije 15 i vise dana.
            isto je s gamerskim casopisima, danas review dobijes par sati nakon izlaska igre, gledas gameplay na YT i slicno, sve znas o igri. Da prije je bio uzitak cekati i citati, ali ono kada bi caspis izasao odavno znas sve o igri.
            Vremena se promijenila , danas imamo sve odmah i sada, tako da papirnati tisak koji je spor u prijenosu informacija nestaje.

            Mene čudi da još postoji jedan tipa VIDI, ono cijena tiskanja porasla, sumnjam da im je naklada nešto velika(tko osim entuzijasta to kupuje jer sve imas online), a treba pokriti place i troskove. tipa da prodaju 1000 primjeraka(puno sam napisao) po 5 eura to je 5k eura od prodaje. Cijena tiska je barem trecina. dakle ostanemalo iznad 3k eura za sve troskove?! jedino od reklama ali nekako sumnjam da to ide bas tako.
            po impresumu tamo je zaposleno 14 ljudi, samo za place treba onda barem 14k eura na mjesec?!(ako racunam nesto vise od minimalca bruto 2)
            I sad se on registrirao samo radi ovog posta

            Comment


            • Originally posted by Bri@tore View Post

              I sad se on registrirao samo radi ovog posta
              a ti tek sada vidio post nakon skoro mjesec dana

              Comment


              • Originally posted by fio82 View Post

                a ti tek sada vidio post nakon skoro mjesec dana
                Vidio post, ali tek sada da mu je prvi i zadnji

                Comment

                Working...
                X