Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sve o časopisu - pohvale, kritike, prijedlozi

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Da si izabrala kako spada niko se nebi žalija, a tvoj sarkazam iz dana u dan pomalo ide na nerve. Nisi Angry Joe sa 2-3 miljuna fanova da možeš nosinu tako visoko držat. Kiss kiss <3

    Comment


    • Keks
      Keks commented
      Editing a comment
      sve oke. prošeći se po suncu i u moje ime

    • Link
      Link commented
      Editing a comment
      oču, da pogledan Star Wars 7 u tvoje ime isto, večeras iden gledat po drugi put?

    • Keks
      Keks commented
      Editing a comment
      lmao može, zašto ne

  • #17
    Tražio jučer u starim brojevima recenziju igre Grand Ages Medieval i ništa! Vidim da je izašla prije 3 mjeseca i za PS4, pa sam zainteresiran s obzirom na nestašicu strategija na konzolama.
    Oh kako bih volio Civilizaciju i za ovu generaciju konzola kao što je bio Revolution.

    Comment


    • #18
      Briatore® https://www.youtube.com/watch?v=7covijjBwWA je izašao za PS4. Nisam igrao, ali čini se zanimljivim.

      Comment


      • Bri@tore
        Bri@tore commented
        Editing a comment
        Znam, zato i pitam đe je recenzija.

    • #19
      Originally posted by Briatore® View Post
      Tražio jučer u starim brojevima recenziju igre Grand Ages Medieval i ništa! Vidim da je izašla prije 3 mjeseca i za PS4, pa sam zainteresiran s obzirom na nestašicu strategija na konzolama.
      Oh kako bih volio Civilizaciju i za ovu generaciju konzola kao što je bio Revolution.
      Da su to recenzirali nebi imali mista za svojih 110 indie nepoznanica

      Comment


    • #20
      iskreno ne znam tko uopće kod nas recenzira strategije? ne pratim uopće taj žanr

      Comment


      • Bri@tore
        Bri@tore commented
        Editing a comment
        To moraš pitati na kolegiju
        Reškovac?

      • Keks
        Keks commented
        Editing a comment
        da, i račić ponekad

    • #21
      Mladost sam proveo uz PSX i GamePlay i ostali su mi u posebnom sjećanju..iskreno Reboot magazina imam mnogo manje jer kada odrasteš nemaš previše vremena za gaming..no trudim se zadržati taj dječački duh! Svakako pohvale što je tradicija nastavljena, makar u nešto promijenjenom obliku. Pozdrav!

      Comment


      • #22
        Nemam kritike za sada

        Comment


        • #23
          Casopis Reboot super, kupujem od 22 broja jos dok ste bili pod drugim imenom Gameplay, kasnije mi je jedino zao sto Next Level nije opstao,bio mi je nekako bolji,kvalitetniji print i opcenito papir puno deblji,uglavnom sve pohvale jedino mi fali sto vise nema neki osvrt na filmove i glazbu. Jedna stvar sto bi trebali upotpuniti je da stavljate malo vise recenzije/osvrta o hardware-u, znam da sad mislite da trolam ili ista slicno i znam da ste iskljucivo gaming casopis za video igre i gaming kulturu( ne igre ili igrice xd bio neki clanak i o tome-VIDEO IGRE) ali ne trolam i to bi bilo puno bolje, stavite jos koju stranicu vise o hardware-u,ljudi to vole. Znam da postoji Bug koji nudi vise o hardware-u ali za one ljude koji ne kupuju Bug ili slicne casopise nego su vjerni jos uvijek nikad prezaljenom Gameplayu/ Next Levelu citaj Rebootu bilo bi super, pa ako neko cita iz vase redakcije nadam se da ce se nesto i na tom planu promjeniti,inace same pohvale ,super sve ,jedino vam je mali minus(nije neki bad ajde) kasnjenje casopisa u mjesecu, pozdrav

          By Barracuda

          Comment


          • #24
            Ja bi samo dao jednu veliku kritiku na broj 35 i politicku kolumnu Danijela Reskovca, jednostavno i iskreno odjebite s politikom iz casopisa o igrama. Valjda barem u njima mogu biti u miru od politike i nasih govnara od politicara.

            Comment


            • #25
              Ja sad vec nisam vidio valjda 5 brojeva.....

              Comment


              • #26
                Ajmo brze.. Pise u casopisu polovicom ovog mjeseca, a nitko nista ne ogovori kada izlazi taj novi broj??

                Comment


                • #27
                  Originally posted by fio82 View Post
                  Ajmo brze.. Pise u casopisu polovicom ovog mjeseca, a nitko nista ne ogovori kada izlazi taj novi broj??
                  Stari je jos na kiscima, obicno kada ga maknu treba jos 3-10 dana da dodje novi broj

                  Comment


                  • #28
                    Posteri su super, ali šteta što nisu na zasebnim papirima, ako ćeš stavljati na zid, moraš se odlučiti za jednoga.

                    Comment


                    • #29
                      Novi broj je vise nego odlican!

                      Comment


                      • #30
                        Sad bas procitao da je Dario napisao u Review uvodniku da bi jaca snaga NEO konzole mogla donjet vise igraca u split screen modu,to mi uopce nije palo na pamet a radi se o fantasticnoj opciji.

                        Comment

                        Working...
                        X