Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tako mi mlijeka u prahu, đe taj novi broj Ributa??

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Danas je praznik....

    Comment


    • Pretpostavljam da će ovdje kod mene na more stići za tjedan dana 😂

      Comment


      • Jel dosao novi broj?Ako je koju ste naslovnicu uzeli?

        Comment


        • Uzeo Maria i zeceve.Ovaj zasto nema dva postera nego jedan,mislim ima dvije slike al moras birat,prosle godine su bila dva.

          Comment


          • Ja čekam svoj da mi sutra Zucco donese i MORA biti s AC Origins coverom i odma Origins poster ide na zid
            Inače vidio sam u svom kvartu na 3 kioska i onako su fino tete poslagale brojeve, da se vidi da ima više naslovnica.

            Comment


            • Malo sam prelistao novi broj, super izgleda Steta sto nije AC naslovnica... Poster odlican!

              Comment


              • Mene baš zanima s kojim će mi posterom ovaj mjesec poštar ukrasti

                Comment


                • nabavih AC-O ver ziju i sad nabac na chitan-a


                  OLED G1/Omen G-SYNC
                  NS/XSX/PS5/PSVR2/PS Portal
                  S23U/Galaxy Watch 5 Pro
                  AVR: DA/DTS-X 5.1.2

                  Comment


                  • Nadam se naslovnici s Mariom i Rabbidsima, ali neću se buniti ako bude i neka druga. Dobre su sve.

                    Comment


                    • Kod mene nije bilo, htio sam isto sa zecovima. Na kraju uzeo Middlearth.

                      Comment


                      • Cek, ima vise naslovnica?? Ja uzeo prvi koji sam vidio sa Super Mariom, jos me cura zeza cijelo vrijeme

                        Comment


                        • Ima 4 razlicite naslovnice,u ovom broju je trebala bit velika reklama za forum i tekst o forumu ali posto smo u defektu nista od toga....

                          Comment


                          • A covjece... Super ideja Nadam se da ce se sve sredit uskoro!

                            Comment


                            • MEGATAMA Jesu spomenuti ovi stariji, ugledniji članovi foruma?

                              Comment


                              • Još nisam kupio novi broj. Prošli nisam ni kupio. Prvi ikad koji sam propustio. Jednostavno mi zanimanje za gaming polako blijedi. Sad kad radim i kad imam love da si kupim kaj god hoću od hardvera. :/

                                Comment

                                Working...
                                X