Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tako mi mlijeka u prahu, đe taj novi broj Ributa??

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uzmi u obzir da bi trebala bit recenzija Switcha a nadam se i Zelde.....mislim da cemo se jos nacekat...

    Comment


    • opa.. sta ce vec izaci?? a meni jos nije plaja .. nek izadje za par dana, jer ja tek drugi tjedan dobijam plaju :P

      Comment


      • Čekaš plaću da bi kupio časopis od 25 kn?

        Comment


        • Originally posted by fio82 View Post
          opa.. sta ce vec izaci?? a meni jos nije plaja .. nek izadje za par dana, jer ja tek drugi tjedan dobijam plaju :P
          Daj adresu da ti posaljem oba zapakirana časopisa.

          Comment


          • jebga.. kad bi znali kolika mi je placa, smijali biste se :P.. Nismo svi bogati ..

            Comment


            • Originally posted by fio82 View Post
              jebga.. kad bi znali kolika mi je placa, smijali biste se :P.. Nismo svi bogati ..
              fio82 nemas frke nece tako brzo Reboot koliko ja znam a sto se tice vas dvojice Briatore® i Corwin ne smatrate da ste malo bezobrazni?......

              Comment


              • Originally posted by MEGATAMA View Post
                fio82 nemas frke nece tako brzo Reboot koliko ja znam a sto se tice vas dvojice Briatore® i Corwin ne smatrate da ste malo bezobrazni?......
                Hvala prijatelju .. ma nije bed, nek se šale :P

                Comment


                • Originally posted by MEGATAMA View Post
                  fio82 nemas frke nece tako brzo Reboot koliko ja znam a sto se tice vas dvojice Briatore® i Corwin ne smatrate da ste malo bezobrazni?......
                  Zašto, što sam ja bezobrazno napisao?

                  Comment


                  • MEGATAMA fio82 O cem se radi???

                    Mislim najozbiljnije, imam pretplatu na Reboot časopis of kupnje PRo-a I nisam zadnja dva niti otvorio (nemam nazalost vremena za citanje) I velim NAJOZBOLJNIJE daj adresu da ti posaljem, jer ce se ovako baciti a jos je u foliji.

                    Šaljem ti ovaj br. 40 I sad cu dobiti I najnoviji I njeg ti posaljem. Samo moras se strpiti da ga dobijem, moram s dedom provjeriti dal je stiglo jer kod njeg mi adresa prijavljena, on je doma cijeli dan.

                    Comment


                    • Pa šta deda ne prolista?

                      Comment


                      • Originally posted by Corwin View Post
                        MEGATAMA fio82 O cem se radi???

                        Mislim najozbiljnije, imam pretplatu na Reboot časopis of kupnje PRo-a I nisam zadnja dva niti otvorio (nemam nazalost vremena za citanje) I velim NAJOZBOLJNIJE daj adresu da ti posaljem, jer ce se ovako baciti a jos je u foliji.

                        Šaljem ti ovaj br. 40 I sad cu dobiti I najnoviji I njeg ti posaljem. Samo moras se strpiti da ga dobijem, moram s dedom provjeriti dal je stiglo jer kod njeg mi adresa prijavljena, on je doma cijeli dan.
                        Mislim, fakat ne mogu vjerovat i svaka ti cast na ovome.. Neobicno je da netko nesto ovako, poklanja.. jos jednom, svaka cast

                        Comment


                        • Novi broj se ocekuje negdje iza dvadesetog,Switch.....Zelda.......

                          Comment


                          • Originally posted by MEGATAMA View Post
                            Novi broj se ocekuje negdje iza dvadesetog,Switch.....Zelda.......
                            hmm.. pa sta nije za par dana, tj ovaj tjedan kako ste govorili? Meni sada nije nista više jasno

                            Comment


                            • Originally posted by fio82 View Post

                              hmm.. pa sta nije za par dana, tj ovaj tjedan kako ste govorili? Meni sada nije nista više jasno
                              Ja nisam rekao da je za par dana

                              Comment


                              • Originally posted by fio82 View Post

                                hmm.. pa sta nije za par dana, tj ovaj tjedan kako ste govorili? Meni sada nije nista više jasno
                                Ne gledaj poklonjenom konju u zube!

                                Comment

                                Working...
                                X