Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tako mi mlijeka u prahu, đe taj novi broj Ributa??

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da vidite kakav se papir koristi u ATLAS katalogu; e to je super. Ali da; skupi su jako. Primjerice Playboy ima dosta kvalitetniji papir.

    Comment


    • Isti kakav se koristi u Atlas i Kompas katalogu je bija u PS Magazinu.
      Ne samo da je kvalitetniji papir nego i slike/tekst na papiru bolje izgleda.

      Comment


      • Al je zato masu skuplji...

        Comment


        • Ja sm skuzio da npr reboot nesmijem po lijeti odnest na sunce/more jer se lijepilo valjda otopi i odmah pocnu ispadat stranice
          Ali inace je OK, casopis ko casopis i drago mi je da imamo bar to u papirnatom izdanju.

          A raspao mi se inace i nakon samo 2 citanja omnibus Živih Mrtvaca od Fibre koji onako na prvu izgleda nenormalno kvalitetan ali je ocito prdebel i pretezak za tu velicinu (cca 1100stranica, 3+Kg, 16x24cm ), na svu srecu je prosiven pa sam taj jedan arak koji se malo odvojio zalijepio drvofixom i drzi

          Comment


          • Jos dva dana do iduceg broja,bas me zanima sadrzaj....

            Comment


            • Originally posted by MEGATAMA View Post
              Jos dva dana do iduceg broja,bas me zanima sadrzaj....
              Također. Zasigurno će napisati štošta o Switchu, a dosta me zanima recenzija za novi Resident Evil.

              Comment


              • Nadam se i recenziji novog sonyevog headseta zvanog platinum 😀

                Comment


                • Bit ce recenzija Switcha u novom broju....sad dali novi broj znaci ovaj koji dolazi za 2 dana ili onaj iza....rekao bih da je ovaj prerano osim ako nije u pitanju ultrarana world ekskluziva

                  Comment


                  • da li sam ja corav, ili jos uvijek nema reboota za kupiti? gledam vasu naslovnu stranicu, ali je ocito da jos nije izasao .. dakle, hoce li izaci sutra ili??

                    Comment


                    • Megatama je rekao sutra,ja kažem u ponedjeljak.
                      Cole nije isto ništa rekao 🤔

                      Comment


                      • Sutra je na kioscima,recenzija Switcha ce bit u iducem broju naravno a ne sutrasnjem

                        Comment


                        • Sutra ujutro onda jurim na kiosk. Ne da mi se čekat idući tjedan da odem šefa gnjavit u redakciju

                          Comment


                          • Originally posted by Simon View Post
                            Sutra ujutro onda jurim na kiosk. Ne da mi se čekat idući tjedan da odem šefa gnjavit u redakciju
                            Meni moj broj valjda vec putuje iako ga je mogao komotno Damir ponjet u ponedeljak u Berlin

                            Comment


                            • Trebao je danas biti u prodaji koliko ja znam.
                              Štampao se prekjučer po noći. Jako dobra broj kažem ja.
                              Sviđa mi se.

                              Comment


                              • Kad će? Nemam kaj čitat na poslu.

                                Comment

                                Working...
                                X