Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tako mi mlijeka u prahu, đe taj novi broj Ributa??

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 6 (0 members and 6 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by fio82 View Post
    Hej.. Kada izlazi novi Reboot, ovog mjeseca?
    Na samom kraju mjeseca ili koji dan kasnije.

    Comment


    • Ljudi nemojte se zezati,di je Reboot??
      Kraj mjeseca je pobogu 🤔

      Comment


      • Originally posted by scurry30 View Post
        Ljudi nemojte se zezati,di je Reboot??
        Kraj mjeseca je pobogu 🤔
        Subota 4.2

        Comment


        • Tnx Mega 😉

          Comment


          • haha..to je pocetak drugog mjeseca.. znaci prvi mjesec se preskace

            Comment


            • Originally posted by fio82 View Post
              haha..to je pocetak drugog mjeseca.. znaci prvi mjesec se preskace
              To je za sve samo ne za smijanje

              Comment


              • I dalje izlazi....uzevsi u obzir da su svi ostali gaming casopisi u Hrvatskoj propali to je moze se rec achivment.
                Inace prolistao sam dosta gaming casopisa koji su u prodaji ovdje u Njemackoj i nevjerovatno je koliko neki imaju los papir i kvalitetu slika i koliko su rijetki oni koji imaju kvalitetu slika i papira kao Reboot.

                Comment


                • A jel mi vjeruješ da je taj papir od Ributa smeće nad smećem?

                  Comment


                  • Originally posted by Cole™ View Post
                    A jel mi vjeruješ da je taj papir od Ributa smeće nad smećem?
                    Lol kakvi su onda ovi koje sam ja naveo da su uzas.....smece pod smecem

                    Comment


                    • Takvi da čim ga primiš rukom i vučeš puca, a kamoli pod španungom za vrijeme tiska.

                      Comment


                      • Ima par bas sa kvalitetnim papirom ali su 15-18 eura dok su ovi koji izgledaju ultra jeftino 4-5eu.Naravno ovisi i koji je broj stranica u pitanju.....
                        Ja sam osobno bio vrlo zadovoljan sa kvalitetom Gameplaya,Next Levela,Hackera...cak i onih najstarijih koji su mi dragi upravo radi retro vrijednosti za mene.
                        Tako sam zadovoljan i sa kvalitetom Reboota,niti jedan mi se nije raspao ili nesto slicno.
                        Kupio sam si jedan Njemacki gaming casopis ali to jenostavno nije to pa jedva cekam da mi stigne Reboot.

                        Comment


                        • Najkvalitetniji papir koji časopis može imati je bija u Playstation magazinu (hrv izdanje)

                          I dan dans ne znam zašto su izgubili licencu tj. prestali izlaziti. Nikad više potrošača, očito je internet zabija pretposljednji čavo u ljes tiskanom izdanju i Reboot je posljednji koji se opire.

                          Istina, bila je to reklamna revija Algoritma (sječan se teme broja "odzvonilo piratima" ko da ju je platija Algoritam ) ali su recenzije igara prepisivali od engleza i bio je čisto oke.

                          Dobar papir (drugačiji od svih ostalih, hrapaviji) je imao PSX, i dan danas moj omiljen časopis, šteta što je propao...

                          Comment


                          • Problem je mozda u kombinaciji mentaliteta i trzista.....naravno Njemacka je daleko veca ali ovdje su videoteke na svakom cosku a u Hr propale kompletno....gaming casopisa sam vidio bar 30 razlicitih u Hr jos samo Reboot......
                            Bome smo otisli u oftopic.....

                            Comment


                            • Da li se zna kada će br. 39 biti u prodaji u Srbiji?
                              Obzirom da se prodaje remitenda (kao i kod svih drugih časopisa iz Hrvatske), a već je 01.02?

                              Comment


                              • Originally posted by xdekacx View Post
                                Da li se zna kada će br. 39 biti u prodaji u Srbiji?
                                Obzirom da se prodaje remitenda (kao i kod svih drugih časopisa iz Hrvatske), a već je 01.02?
                                Za 10-15 dana.

                                Comment

                                Working...
                                X