Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tako mi mlijeka u prahu, đe taj novi broj Ributa??

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, ako se ne varam u srijedu ili četvrtak je na kioscima

    Comment


    • Ne vjerujem. Eventualno četvrtak, ali čisto sumnjam.

      Comment


      • Originally posted by Cole™ View Post
        Ne vjerujem. Eventualno četvrtak, ali čisto sumnjam.
        Dobio sam info da bi trebao stići prije Božića tako da ako ne izađe u četvrtak, onda će moći izaći jedino nakon Božića.

        Comment


        • Bilo bi dobro da izađe za badnjak, taman nakon joba na čitanje


          OLED G1/Omen G-SYNC
          NS/XSX/PS5/PSVR2/PS Portal
          S23U/Galaxy Watch 5 Pro
          AVR: DA/DTS-X 5.1.2

          Comment


          • Originally posted by Simon View Post

            Dobio sam info da bi trebao stići prije Božića tako da ako ne izađe u četvrtak, onda će moći izaći jedino nakon Božića.
            Pitanje je, dal će ga knjigovežnica danas obradit do kraja, pa dok to distribucija riješi, moguće da ako se sve poklopi da bude na kioscima u sri/čet, no često od kada bude otisnut na kioscima bude u roku 3-4 dana...

            Comment


            • Ah, što bude, bude

              Comment


              • Uglavnom, javim kad časopis mi napusti firmu...

                Comment


                • Originally posted by Cole™ View Post
                  Uglavnom, javim kad časopis mi napusti firmu...
                  Može, Tomo Cole le-gen-do!!

                  Comment


                  • Izaci ce on u pon 28.

                    Comment


                    • Jel izlazi onda dns?

                      Comment


                      • Originally posted by azersub View Post
                        Jel izlazi onda dns?
                        Ne vjerujem.. sigurno utorak ili srijedu, cim ne javljaju nista ovdje

                        Comment


                        • Kako me nervira to... mi s pretplatom necemo do sljedeceg tjedna dobit a trebo je izaći "sredinom 12-og mjeseca"

                          Comment


                          • Kada ti napisu okviran izlazak,nadodaj na to minimum 3 tjedna jos.

                            Comment


                            • Ma znam,navikao sam vec al nez uopce zasto onda stavljaju okvirni datum kad ga se skoro nikad ne pridrzavaju. Evo ja tipa razmisljam dal da si uzmem valhallu ili cyberpunk i reko pricekat cu da procitam njihove reviewe pa da odlucim sta cu. Al evo cekajuci casopis proc ce mi praznici

                              Comment


                              • Morate shvatiti da je proces od kada se završi broj u uredništvu pa sve dok se broj ne nađe u kioscima dosta dugačak. Časopis kada dođe u tiskaru dok ne izađe iz nje traje po četiri dana većinom. Kada uredništvo dostavi tiskari časopis u digitalnom obliku, dok se napravi digitalna priprema tek onda ide časopis u tisak i to kada dođe na red pored drugih tiskovina. Isto tako dorada i završna obrada tog istog časopisa nije uvijek odmah na redu kada tiskovina bude gotova, plus kada je časopis gotov proizvod često prođe i po jedan cijeli dan da ga distributer preuzme. Eto nadam se da sam vam pojednostavio zašto se nekad toliko čeka na časopis sami. Nikad ne možemo znat unaprijed da li će od tiska časopis biti vani za tri ili šest dana. Tu ima gro faktora, pa eto budite strpljivi/spašeni.

                                Comment

                                Working...
                                X