Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reboot infoGamer 2015

Collapse
This topic is closed.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Bio prosle godine i ostao razocaran. Premali prostor,prevelika guzva,previse djecurlije. A i cekanje na igranje nije bilo malo.
    Ove godine plan je otici samo na interliber i otic pozdraviti ove purgere s kojima redovno igram.

    Comment


    • #17
      Originally posted by house View Post
      Bio prosle godine i ostao razocaran. Premali prostor,prevelika guzva,previse djecurlije. A i cekanje na igranje nije bilo malo.
      Ove godine plan je otici samo na interliber i otic pozdraviti ove purgere s kojima redovno igram.
      Mi koji cemo ic cemo se potrudit uzivat i za vas koji necete ic

      Comment


      • #18
        ja bi se prijavio za volontiranje da nema faksa
        ovako ću se morat zadovoljit petodnevnom ulaznicom


        "OPERARE IN TENEBRIS VT LVMINI SERVIAS."

        Comment


        • #19
          Bio prošle godine 2 dana, i ove ću vjerojatno navratiti koji put ionako sam po cijele dane na faksu, pa da protegnem noge.

          Comment


          • #20
            Oće li biti majica moje veličine? da se ne brukate ko zadnji put!

            Comment


            • #21
              Jedva čekam, prošle godine sam izosta, al sad se sve posložilo da dođem do Zagija bez po muke!

              ŽIVO me zanima Oculus i šta će bit od ekipe tamo, možda se čak i prijavim za Hearthstone da se pravim ko da razumin iŠport.

              Comment


              • #22
                Niš od EA? Šteta. Baš sam mislio da će bit Need for Speeda ili Battlefronta. Svejedno ću ić ak mogu, al' šteta.

                Comment


                • #23
                  A što je sa Black Ops 3 turnirom? Vidim da nema ništa o tome, a o CS i hearthstoneu vec ima? Ako netko zna nešto o tome, ili zna kome se javiti, neka mi kaže.
                  I još mi samo fali da opet dođem tamo i moram objašnjavati pravila "organizatorima" i volonterima prije mečeva.
                  Last edited by FURIOUS; 20-10-2015, 01:13.

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by Keks View Post
                    dude1510 mislim da ćemo uputiti sve volontere da paze na to koliko tko provodi vremena za kojom igrom, pogotovo ove koje su popularnije. za steam konzolu ne sumnjam da će biti ista stvar, jer smo i za oculus rift regulirali koliko tko vremena provodi s njim na glavi s obzirom da je bilo toliko popularno
                    Prosle godine ljudi su se zasjeli kao da su njihove konzole. Napravili piknik, donjeli kobasice i cevape, vino, ukampirali se pred logorskom vatrom. A mi ostali koji znamo red i nepisana pravila ponasanja ostali smo samo promatraci.

                    Comment


                    • Keks
                      Keks commented
                      Editing a comment
                      kasno odgovaram (sori) ali da, znam, zato ćemo se potruditi da ove godine kampiranja na igrama ne bude

                    • Ultimate Kratos
                      Ultimate Kratos commented
                      Editing a comment
                      Mi sa foruma bi takoder trebali dobiti neke povlastice, kao recimo prednost u redu jel smo mi ti koji u velikoj kolicini i formiramo samu reboot zajednicu ukljucujuci i vas u redakciji koji ste naravno glavni. Ali sada da mi cekamo uredu pred individuama koji su dosli samo igrati igre za koje i ne znaju sto jesu, te rade guzvu nije ispravno.

                      Jednostavno rjesenje bi bilo da svatko sa foruma dobije recimo pm-om identifikacijski broj koji bi pokazao djelatnicima te bi on kao takav imao prednost igrama ispred autsajdera.

                      Nemojte krivo shvatiti ovo je samo prijedlog koji ide u korist za nas zajednicu reboota.

                  • #25
                    Ja sam probao sto god sam htio Jednostavno sam pogledao klince i oni su mi prepustili mjesto

                    Comment


                    • #26
                      Originally posted by MEGATAMA View Post
                      Ja sam probao sto god sam htio Jednostavno sam pogledao klince i oni su mi prepustili mjesto
                      Slazem se sistem jako dobro funkcionira!!!

                      Comment


                      • #27
                        Originally posted by MEGATAMA View Post
                        Mi koji cemo ic cemo se potrudit uzivat i za vas koji necete ic

                        Samo dajte

                        Comment


                        • #28
                          Originally posted by MEGATAMA View Post
                          Ja sam probao sto god sam htio Jednostavno sam pogledao klince i oni su mi prepustili mjesto
                          Prepoznaju u tebi administratorski autoritet.

                          Comment


                          • #29
                            Originally posted by Ultimate Kratos View Post

                            Prepoznaju u tebi administratorski autoritet.
                            Nisam onda bio admin

                            Comment


                            • #30
                              Prepoznali ljudi unaprijed.

                              Comment

                              Working...
                              X