Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reboot infoGamer 2015

Collapse
This topic is closed.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bio i ja danas na sajmu....Ali... pocet cu odavde sve pohvale deckima sto su to sve organizirali itd a pogotovo onim curama u plavoj crvenoj i zutoj haljini-korzetu.. kakve pussy caat & dolls issssss doma bi ih otpeljao sve.. koliko kosta da kosta lol, nego da se vratimo sajmu odigrao onu prijavu za izvlacenje za ps4 konzolu razgledao malo jedno 4-5 krugova i to je to!! zasto je to to?? zato sto se nitko ne dize ni sa plejke.. ni sa kompa ni sa nicega!! ekipa na mjestu gdje se igra fifa nariktaju tekmu da se igra po 30 min jbm ti... i mozes se j....!! gledao malo Tomb raider i ne cini mi se tako lijep kao sto izgleda u trailerima... ali jbg... a ljudi ima milijardu!! ne mozes hodat a da se ne sudaris sa nekim.. pogotovo kad ona ekipa dodje na glavnu pozornicu!! kad bacaju one bedastoce... lol.... majce kostaju 80kn! ma nema sanse da dam toliko za majcu... lol, i tako u krug ima zena koliko hoces jedno 50 puta se zaljubis dali u neciju mamu ili neku hostesu a boca braco moja ima ko u bibliji slova ja si mislim jbt dali da uzmem neku vrecu pa da to pokupim sve... ako nebi zaradio na bocama tim tamo preko soma kn nebi nista zaradio!! tu je najbolje doc sa vrecama i skupljat boce! ako dodjete u popodnevnim satima!! jer od igranja nema nista u to vrijeme sve zauzeto!! ako zelite igrat dodjite u 9 ujutro pa cekat na ulazu do 10 kad se otvori....

    Comment


    • Originally posted by RSCREW View Post
      Bio i ja danas na sajmu....Ali... pocet cu odavde sve pohvale deckima sto su to sve organizirali itd a pogotovo onim curama u plavoj crvenoj i zutoj haljini-korzetu.. kakve pussy caat & dolls issssss doma bi ih otpeljao sve.. koliko kosta da kosta lol, nego da se vratimo sajmu odigrao onu prijavu za izvlacenje za ps4 konzolu razgledao malo jedno 4-5 krugova i to je to!! zasto je to to?? zato sto se nitko ne dize ni sa plejke.. ni sa kompa ni sa nicega!! ekipa na mjestu gdje se igra fifa nariktaju tekmu da se igra po 30 min jbm ti... i mozes se j....!! gledao malo Tomb raider i ne cini mi se tako lijep kao sto izgleda u trailerima... ali jbg... a ljudi ima milijardu!! ne mozes hodat a da se ne sudaris sa nekim.. pogotovo kad ona ekipa dodje na glavnu pozornicu!! kad bacaju one bedastoce... lol.... majce kostaju 80kn! ma nema sanse da dam toliko za majcu... lol, i tako u krug ima zena koliko hoces jedno 50 puta se zaljubis dali u neciju mamu ili neku hostesu a boca braco moja ima ko u bibliji slova ja si mislim jbt dali da uzmem neku vrecu pa da to pokupim sve... ako nebi zaradio na bocama tim tamo preko soma kn nebi nista zaradio!! tu je najbolje doc sa vrecama i skupljat boce! ako dodjete u popodnevnim satima!! jer od igranja nema nista u to vrijeme sve zauzeto!! ako zelite igrat dodjite u 9 ujutro pa cekat na ulazu do 10 kad se otvori....
      Hmm cudno, bio i ja danas i odigrao sam sve sto sam htjeo - samo jeli moras pitat da se maknu jer se decki prikovaju za onaj bean bag....

      Comment


      • ja na koji god tw dosao njih jos 10 ceka iza svakog tw-a... tako da i kad se netko digne odmah ovi iza njega uskoce... ali neka vecinu tih igri imam doma tako da neka igraju djeca, ja sam radje gledao hostese i mame

        Comment


        • Originally posted by RSCREW View Post
          Bio i ja danas na sajmu....Ali... pocet cu odavde sve pohvale deckima sto su to sve organizirali itd a pogotovo onim curama u plavoj crvenoj i zutoj haljini-korzetu.. kakve pussy caat & dolls issssss doma bi ih otpeljao sve.. koliko kosta da kosta lol, nego da se vratimo sajmu odigrao onu prijavu za izvlacenje za ps4 konzolu razgledao malo jedno 4-5 krugova i to je to!! zasto je to to?? zato sto se nitko ne dize ni sa plejke.. ni sa kompa ni sa nicega!! ekipa na mjestu gdje se igra fifa nariktaju tekmu da se igra po 30 min jbm ti... i mozes se j....!! gledao malo Tomb raider i ne cini mi se tako lijep kao sto izgleda u trailerima... ali jbg... a ljudi ima milijardu!! ne mozes hodat a da se ne sudaris sa nekim.. pogotovo kad ona ekipa dodje na glavnu pozornicu!! kad bacaju one bedastoce... lol.... majce kostaju 80kn! ma nema sanse da dam toliko za majcu... lol, i tako u krug ima zena koliko hoces jedno 50 puta se zaljubis dali u neciju mamu ili neku hostesu a boca braco moja ima ko u bibliji slova ja si mislim jbt dali da uzmem neku vrecu pa da to pokupim sve... ako nebi zaradio na bocama tim tamo preko soma kn nebi nista zaradio!! tu je najbolje doc sa vrecama i skupljat boce! ako dodjete u popodnevnim satima!! jer od igranja nema nista u to vrijeme sve zauzeto!! ako zelite igrat dodjite u 9 ujutro pa cekat na ulazu do 10 kad se otvori....
          Ovo su otprilike i moji dojmovi. Hrpetina djece koja se zasjedne i igraju satima. Jbg pa nisam baš došao tamo tjerati djecu s mjesta na svemu što želim probati, to bi ipak trebao netko tamo zadužen za to. A i da sam ih tjerao, đaba mi to kad ih je još 10 iza njega u redu.

          Par zgodnih hostesa, ali upitno jesu li uopce punoljetne, suveniri malo skupi za naš pojam (kao i igre, malo mozda jeftinije nego u algoritmu ali i dalje mi nije jasno tko pri zdravoj pameti kupuje igre u HR).

          Ali ono što mi je najviše smetalo je što je na sajmu sadržaj fantastičan - ako si klinjo od 12-15 godina. Ne znam kako je bilo drugih dana, ali danas apsolutno nije bilo nikakvog sadrzaja za ljude koji imaju malo dublje zanimanje za gaming. Ukratko, lijepo da se nešto događa kod nas ali nemam baš interesa ponovo ići.

          Comment


          • Ja sam trenutno u birtiji...

            Comment


            • Originally posted by cruster View Post
              Veigue : Ratka?
              ...wat?



              Uglavnom, evo kratak pregled zbivanja s današnjeg sajma:
              1. našao se s frendom
              2. otišli smo popit nešto
              3. došli na sajam
              4. sreo Razora
              5. kupili kartu
              6. prodali kartu
              7. otišli opet cugat


              Za*ebi to, prevelika gužva za mene.
              Još zovem Prayera ali, naravno, signala nema. (makar me na to Razor odmah upozorio)
              Make America great again!

              Comment


              • Originally posted by Veigue View Post

                ...wat?



                Uglavnom, evo kratak pregled zbivanja s današnjeg sajma:
                1. našao se s frendom
                2. otišli smo popit nešto
                3. došli na sajam
                4. sreo Razora
                5. kupili kartu
                6. prodali kartu
                7. otišli opet cugat


                Za*ebi to, prevelika gužva za mene.
                Još zovem Prayera ali, naravno, signala nema. (makar me na to Razor odmah upozorio)
                Ratka mladića! Gdje se cuga?

                Comment


                • Originally posted by Veigue View Post
                  Za*ebi to, prevelika gužva za mene.
                  Još zovem Prayera ali, naravno, signala nema. (makar me na to Razor odmah upozorio)
                  A ja jadan tebe tražio i tražio ;_;

                  Vidia san i doziva san Fensija bar deset puta i čovik nikako da okrene glavu ;_;

                  Nitko me ne voli ;_;

                  Comment


                  • Jedino dobro proizaslo iz mog posjeta neki dan je što sam pokupio brojeve nekih hostesa, jedna je čak rekla da pricekan da nade papir da zapise, zivi u kamenom dobu.

                    Nego tko je osvojio ps4, ja sigurno nisam kad sam poslao samo 3 kupona :facepalm:

                    Comment


                    • AlexY kaj se nisi zderao T__T

                      Comment


                      • Originally posted by AlexY View Post

                        A ja jadan tebe tražio i tražio ;_;
                        I mene srce boli (tim više što sam trebao upoznati par ljudi, uključujući i tebe), ali ono je bilo užas. Pa frend je ušao na svega 5 minuta u onaj (neznam koji) paviljon da uzme kuharicu i već je bio mokar. Da sam htio biti u sauni, ostao bih doma.

                        I opet je znači bio neki Street Fighter 2 turnir kao i prošle godine, a? A ništa od 3rd Strike-a? Njubovi.
                        Jel' se barem frend iskazao?
                        Make America great again!

                        Comment


                        • Ajd da i ja nabacim kratki review cijelog cirkusa i natipkam neke dojmove.

                          Odma ulaz, ukratko užas. Već po 3. put za redom se ulaz stavlja u najmanji mogući hodnik tamo. Pa bemu sunce, još na prvom infogameru je bilo očito da je to premalo za tadašnji volumen ljudi koji su došli posjetit sajam, ovo sad u subotu je bilo kriminalno. Kupovina karata isto koma, tim više jer su se online kupljene morale tamo preuzimat pa je čekanje bilo neizbježno, mada jasno mi je da je to dobrim djelom i do Velesajma kao takvoga pa ajd, nužno zlo, ali klaustrofobija žešća na ulazu to već moralo odavno promijenit. I ove gluposti sa "jednodnevnim" kartama koje su zapravo jednokratne je isto pederski, nemoš šmugnut i otić požderat nešto kak bog zapovijeda, zarobljen si doslovno nutra.

                          Zraaaaka, fali zraka, ostatak paviljona još kako tako, ali osmica je faking sauna cijelo vrijeme iako su tamo velika vrata u kutu koja se valjda svake prijestupne otvore da se malo prolufta, koma.

                          Glede izlagača, pav. 8 niš posebno novo, najviše je me iznenadio neslužbeni Overwatch i to mi je jedina pozitiva tu u cijeloj priči što se igara tu tiče. bez toga je blizzardov štand kao takav potpuno beskoristan i besmislen bio, nude se stvari koje su vani već godinama, neznam kaj je tu zanimljivo. 8a, pohvalno da se malo više domaćih devova odazvalo, indie sekcija je nekak tužna bila malo, toga je trebalo puno više bit. Devetka, Carta Magica kao i svaki put do sad radi jeben posao, brdo stvari za isprobat igrat, ekipe ne fali, good stuff, igranje.hr također thumbs up. Retro je malo razočaro, prošle godine je bila veća fora sa kabinetima i većim alociranim prostorom. Inaće sam veliki fan retro stvari, al ovaj put sam nekak samo preletio sve samo.

                          Glede turnira, UVI i Exp su djelovali solidno, šteta samo da su svi stagevi bili tako nagruvani u jedan paviljon, previše je distracting bilo na trenutke kad se paralelno dešavaju stvari. Ali ovaj fijasko sa LoLom mi nikad neće biti jasan. Pa za Barbu se zna već godinama da nikad niš nije napravio kak treba i da je dužan lovu igračima još od prijašnjih eventova koje vjerojatno ti ljudi nikad neće vidjet. Isto tak i history kojeg imaju on i e-sports.hr sa prijašnjim failanim eventovima koje su radili skupa i to ide unazad jedno 5 godina. Sad su mu opet pomogli tu, organizirali online kvalifikacije, pobrali pare za finala iako dobro znaju ko je i kolko je (ne)sposoban. Postoje ljudi koji tu znaju šta rade i kak to treba izvest, al on vas uspije nasanjkat sam tak. Dovoljno je malo guglanja ili pitat nekog malo na toj sceni kaj se dešava i ko je ko u cijeloj priči. Žao mi isto tako za neke stvari koje su se trebale pojavit, ali su zbog vrhunske organizacije izvisile (khm, southeastern, khm).

                          Bilo je loše, mada sam imo free upad pa meni nije ravno totalnoj katastrofi. Odma ću se taknut i cijene, not worth it. 20kn bi trebao biti upad i to sam puno previše reko pošto su jednokratne karte. 40 jednostavno ne vrijedi za količinu sadržaja i stvari koje se nude i imaju za vidjet, tim više jer cijeli cirkus ima 2-3 stvari vrijedne spomena, VIP karte neću ni spominjat. Svako malo naletim okolo po komentarima na Gamescom paralele i opravadanja da su tu neke stvari kao bolje. Iako je format cijele priče inspiriran GCom, to nije u istom svemiru za ikakve direktne usporedbe. GC ulaznice su samo duplo skuplje, a sajam je takav da se cijeli Infogamer tamo pospremi u kut jednog paviljona. Sadržaj i količina istoga je na nekoliko potencija većoj razini i zapravo ima nekih ekskluziva za probat. Badave je tu vrijeme čekanja 5 puta kraće za stvari koje već postoje kad je sve ostalo 50 puta lošije i 5 puta skuplje nego što zapravo vrijedi. Giveawayevi su isto super, jedan lik je bacio praznu vrećicu i smijo se ekipi koja se doslovno poklala oko toga.

                          Comment


                          • Pozz sa htc vive bootha čekam vec sat i 45 min...

                            Comment


                            • Je, točno takav dojam imam i ja, na kraju nisam otišao niti jednom osim prvog dana, ne znam što bi tamo radio, igram doma Ps4 i osjećam se više u toku
                              Ah well, sljedeće godine valjda bude bolje, makar se do sad već trebalo naučit. Gameri su zahtjevna publika, pogotovo mi koji igramo zadnjih 20 godina.

                              Comment


                              • Originally posted by Veigue View Post

                                ...wat?



                                Uglavnom, evo kratak pregled zbivanja s današnjeg sajma:
                                1. našao se s frendom
                                2. otišli smo popit nešto
                                3. došli na sajam
                                4. sreo Razora
                                5. kupili kartu
                                6. prodali kartu
                                7. otišli opet cugat


                                Za*ebi to, prevelika gužva za mene.
                                Još zovem Prayera ali, naravno, signala nema. (makar me na to Razor odmah upozorio)
                                Pa ti koristi Tele2 :P

                                Originally posted by Chux View Post
                                Ajd da i ja nabacim kratki review cijelog cirkusa i natipkam neke dojmove.

                                Odma ulaz, ukratko užas. Već po 3. put za redom se ulaz stavlja u najmanji mogući hodnik tamo. Pa bemu sunce, još na prvom infogameru je bilo očito da je to premalo za tadašnji volumen ljudi koji su došli posjetit sajam, ovo sad u subotu je bilo kriminalno. Kupovina karata isto koma, tim više jer su se online kupljene morale tamo preuzimat pa je čekanje bilo neizbježno, mada jasno mi je da je to dobrim djelom i do Velesajma kao takvoga pa ajd, nužno zlo, ali klaustrofobija žešća na ulazu to već moralo odavno promijenit. I ove gluposti sa "jednodnevnim" kartama koje su zapravo jednokratne je isto pederski, nemoš šmugnut i otić požderat nešto kak bog zapovijeda, zarobljen si doslovno nutra.

                                Zraaaaka, fali zraka, ostatak paviljona još kako tako, ali osmica je faking sauna cijelo vrijeme iako su tamo velika vrata u kutu koja se valjda svake prijestupne otvore da se malo prolufta, koma.

                                Glede izlagača, pav. 8 niš posebno novo, najviše je me iznenadio neslužbeni Overwatch i to mi je jedina pozitiva tu u cijeloj priči što se igara tu tiče. bez toga je blizzardov štand kao takav potpuno beskoristan i besmislen bio, nude se stvari koje su vani već godinama, neznam kaj je tu zanimljivo. 8a, pohvalno da se malo više domaćih devova odazvalo, indie sekcija je nekak tužna bila malo, toga je trebalo puno više bit. Devetka, Carta Magica kao i svaki put do sad radi jeben posao, brdo stvari za isprobat igrat, ekipe ne fali, good stuff, igranje.hr također thumbs up. Retro je malo razočaro, prošle godine je bila veća fora sa kabinetima i većim alociranim prostorom. Inaće sam veliki fan retro stvari, al ovaj put sam nekak samo preletio sve samo.

                                Glede turnira, UVI i Exp su djelovali solidno, šteta samo da su svi stagevi bili tako nagruvani u jedan paviljon, previše je distracting bilo na trenutke kad se paralelno dešavaju stvari. Ali ovaj fijasko sa LoLom mi nikad neće biti jasan. Pa za Barbu se zna već godinama da nikad niš nije napravio kak treba i da je dužan lovu igračima još od prijašnjih eventova koje vjerojatno ti ljudi nikad neće vidjet. Isto tak i history kojeg imaju on i e-sports.hr sa prijašnjim failanim eventovima koje su radili skupa i to ide unazad jedno 5 godina. Sad su mu opet pomogli tu, organizirali online kvalifikacije, pobrali pare za finala iako dobro znaju ko je i kolko je (ne)sposoban. Postoje ljudi koji tu znaju šta rade i kak to treba izvest, al on vas uspije nasanjkat sam tak. Dovoljno je malo guglanja ili pitat nekog malo na toj sceni kaj se dešava i ko je ko u cijeloj priči. Žao mi isto tako za neke stvari koje su se trebale pojavit, ali su zbog vrhunske organizacije izvisile (khm, southeastern, khm).

                                Bilo je loše, mada sam imo free upad pa meni nije ravno totalnoj katastrofi. Odma ću se taknut i cijene, not worth it. 20kn bi trebao biti upad i to sam puno previše reko pošto su jednokratne karte. 40 jednostavno ne vrijedi za količinu sadržaja i stvari koje se nude i imaju za vidjet, tim više jer cijeli cirkus ima 2-3 stvari vrijedne spomena, VIP karte neću ni spominjat. Svako malo naletim okolo po komentarima na Gamescom paralele i opravadanja da su tu neke stvari kao bolje. Iako je format cijele priče inspiriran GCom, to nije u istom svemiru za ikakve direktne usporedbe. GC ulaznice su samo duplo skuplje, a sajam je takav da se cijeli Infogamer tamo pospremi u kut jednog paviljona. Sadržaj i količina istoga je na nekoliko potencija većoj razini i zapravo ima nekih ekskluziva za probat. Badave je tu vrijeme čekanja 5 puta kraće za stvari koje već postoje kad je sve ostalo 50 puta lošije i 5 puta skuplje nego što zapravo vrijedi. Giveawayevi su isto super, jedan lik je bacio praznu vrećicu i smijo se ekipi koja se doslovno poklala oko toga.

                                Za vrucinu se svakako slazem no to je nazalost samo jucer bilo posto je brdo ljudi bilo. Vidio sam guzvu za karte no za online ulaznice ima dva posebna booth-a u kojima mozes karte preuzeti sto bi trebalo jako brzo ici s obzirom da ona tamo samo skenira kod i da ti kartu. Guzva na ulazu je bila velika no zacudujuce sam usao u manje od 5 minuta. Merch nije bio nesto pre skup, mislim 100 kuna za one figurice nije nesto previse no jbg ipak je to relativno, no sto je nepristojno skupo bilo jest hrana i pice - platio sam za neku mini bocu ledenog caja i sendvic 30 kuna.... Sve u svemu sa svime sam za sad zadovoljan samo ne sa hranom i vrucinom.

                                Comment

                                Working...
                                X