Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reboot infoGamer 2015

Collapse
This topic is closed.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cekanje na preuzimanje online ulaznice 10min,cekanje na ulaz 10min,guzvat se i znojit unutra za ono sto mozes doma igrat,neprocjenjivo. Za sve ostalo tu je Tomb Raider kojeg nemos igrat od hrpe djecurlije.

    Comment


    • Hvala megatama no ne dolazim, frend s kojim sam trebao ići je odustao. Svi neki kilavi ....

      Comment


      • Možda su janpi od sinoć xD

        Comment


        • Danas nisam išao niti nemam namjeru ići.Do petka mi je bilo čak i oke,ali jučer..Toliko ljudi da se jedva može hodati,vruće za popizdit.Giveawayi smiješni,ljudi se bacaju po podu za jednu tipkovnicu,djeca od 10 godina sve nagrade uzimaju.Najviše sam se zabavio na gas guzzlersima kaj je još i najbolje.ostalo sve igro ili imam.

          Comment


          • iskreno sam razočaran i najgore potrošenih 40kn :/ od dječurlije i tatica ne možes ništa isprobat i ne miću se sa konzola ili PC-eva doslovno si osuđen da čekaš po sat vremena i duže na istom mjestu da bi nešto i isprobao, i naravno nigdje frend i ja nismo došli na red...djeca nekotrolirano trče po paviljonima, a tatice se međusobno svađaju koje dijete je sada na redu, izdržao sam jedva 2 sata i u ta 2 sata sam se 3x preznojio i idiotizam da kupljene online ulaznice moraš registrirat i čekat na red WTF !? koja je svrha onda online kupovine...ukratko razočaranje

            Comment


            • Lijepo sam vam ja rekao najbolje uzet vrece i skupljat boce to se jedino isplati.. pogotovo u dijelu paviljona gdje su sve one drustvene igre.. sve ostalo je suck... pogotovo ako ides u popodnevnim satima.. onda si osudjen da samo radis krugove.. i da gledas pussy cat & dolls... a ako zelis sta odigrat trebas doc u 9 ujutro da budes prvi na ulazu do 10 i da onda nesto isprobas.. jer kazem na fifi je bilo slucajeva odnosno na nba da ekipa stavi tekmu po pola sata.. i onda kazu jos jednu samo.. a ovi koji stoje iza njih nista ne kuze.. hahaha strasno nesto...

              Comment


              • Mislim treba regulirat, imas 10min da igras i amen, kakve su to fore, ja sam htio malo guitar hero probat gore, ili koji vrag je bio, frajer 3h tamo stoji i igra, mislim ono...Tak da dobro da danas nisam ni išao.

                Comment


                • To su sve pretpostavljam trebale regulirat hostese tih izlagaca posto sam ja isao ukljucit sinu Halo 5 da igra i trebalo je ukucat sifru pa je dosla hostesa i rekla mi ju.

                  Comment


                  • Pa koliko znam i prošle godine se ekipa žalila na iste probleme pa se nije ništa riješilo...tj nije se uopće slušalo.
                    Nezz šta se čudite.

                    Comment


                    • Originally posted by Nexus View Post
                      Pa koliko znam i prošle godine se ekipa žalila na iste probleme pa se nije ništa riješilo...tj nije se uopće slušalo.
                      Nezz šta se čudite.

                      I ponovit ce se sljedeće godine i tako u krug.

                      Najlakše duga igranja je kalkulirat automatskim gašenjem ekrana televizora/monitora ( može se to izvest pogotovo s današnjim tv-eima) nakon 10,15min igranja, pa nakon toga jednu minutu crni ekran i dođe nova ekipica igrat, ... ali za tak nekaj treba imat pameti da netko napravi jer ovaj sajam je očito namjenjen dječurliji mlađoj od 13 godina

                      Comment


                      • da bezveze je ovo što nitko ne kontrolira koliko tko vremena provodi za konzolom. Ajde jasno to je sajam, ali pa brate mili ne možeš tamo 3 sata biti prikeljen na ekran i baš te boli briga .A bome boli briga i one koje bi to trebalo biti briga. Tako da veliki veliki minus za to. Cijena ulaznice preskupa s obzirom na količinu sadržaja.

                        Btw. kakav je HTC Vive? Oculus sam isprobao ali za Vive mi se ni je dalo čekati toliko dugo.

                        Comment


                        • Bija san prekjučer sa Linkon, on je oša ča nakon uru vrimena ja san osta i bilo mi je skroz dobro. Prova san sve šta san tija provat, da ja san onaj šta je pritija tipu da ću polomit noge i njemu i sinu ako se ne maknu u roku minut. Šteta šta je većina igara koje me niti malo ne zanimaju a ovo ostalo san prova čisto zato da nisan doša bzvz. E da i povata san brojeve nekih pičoka na štandu.

                          Comment


                          • Bio danas i mogu reći da nisam oduševljen...trebao sam jučer doći, ali bijah spriječen. Pregledao sam sve u dva kruga. Htio sam isprobati black ops,ali to je bila nemoguća misija pošto he klinčadija zaposjela sve moguće pozicije. Htio sam također obnoviti pretplatu jer želim podržati časopis da se s njime ne dogodi nešto slično kao sa nikad prežaljenim Hackerom, međutim ni to nije bilo moguće. Od forumaša sam vidio Razora, međutim bio je s nekom ženskom, pa nisam htio uletavat, također sam vidio Keks, nisam mislio da je toliko visoka! Međutim bio sam toliko loše raspoložen da nisam htio svoju negativnu energiju usmjeravati na druge...Jedino što sam uspio je odigrati Doom 2 na par minuta i maknuti se čim je netko naišao...A možda samo krivo brijem...

                            Comment


                            • Meni je zao sto nisam vidio vise ekipe sa foruma ali bio sam uistinu premoren jer sam par dana prije pokupio nekakvu virozu ili nesto i taman dan prije sajma to prebolio tako da nisam niti bio siguran da cu ic....

                              Comment


                              • Znate što je najgore?

                                To što da svih 50 000 ljudi uputi protesnu notu RB močnicima njih to neće natjerati na promjene. Jednostavno, ne je.be ih to ni 5%. Znaju da će zbog klinaca izgubiti relativno mali broj budućih posjetitelja.
                                Realno, i vama svima ovdje klinci i njihovo 3satno igranje jedno te iste igre ide najviše na q. ali to vas neće natjerati da ne odete sljedeće godine na sajam.
                                Tako je već evo 4. godinu, ništa se ne mjenja jer za to nikog nije briga. A to što bi nekom regulacijom svima bilo bolje i ljepše na sajmu, koga to boli briga? Hoće netko zaraditi na tome? Neće. Al brijem kad bi svatko dao još dodatnih 20 kn za ulaznicu u zamjenu za neke promjene da bi za lovu nešto i sredili.
                                Netko mi je prošle godine replao post i odgovorio protupitanjem kako klincima uzet đojstik. Kao, da to nije u redu. A u redu je da ljudi iza stoje i ne mogu doći na red sat vremena? Mislim, ja nisam čekao jer stvarno nemam volju za igrama, išao sam s ljudima da ne moram učit doma, al nekog ko to zanima sigurno smeta.

                                A samo treba organizirati nekog ko je na štandu da svako igra 5-10-15 min i da se onda mjenjaju ljudi. To je sve. Al nije da se to ne smije(ili ne može) napraviti nego nikog za to nije briga.

                                Čisto deranje novčanika. Zamolio bi moderatore da mi ne obrišu post (kao zadnji put), jer mislim da imam pravo izraziti svoje mišljenje.
                                Kao što je netko gore spomenuo, karta za Gamescom je duplo skuplja ali sajam nije 2 puta veći nego valjda 10 i više puta od Infogamera.

                                Premala je razlika u cijeni 5odnevnih ulaznica i jednokratne. 90 kn za 5 dana nije puno, jer to kupuju oni koji su svih 5 dana po cijele dane tamo. Oni koji kupe jednokratno dođu uglavnom na pol dana ili par sati, 20-30 kn za to je vrh.

                                Osim toga, bio sam danas, pa na šta to liči čovjeće, na jednom djelu smrdi po govnima, na drugom djelu po podu zmazano sve, zagušljivo da jednostavno moraš kupit sok jer češ se onesvjestit.

                                Giveway? Uopće me ne zanima da li je tako nešto uobičajeno u normalnoj Europi, oni koji bacaju te bezvrijedne vrećice bi trebali biti svjesni da je rulja oko pozornice nahajpana ko da je na robi Gorana Bareta. Meni nije normalno da se angažiraju zaštitari zbog 2 kemijske i 3 postera. Al ajde, ove godine barem nije bilo iživljavanja ko prošle, što je i logično s obzirom da nisam vidio da se bacaju GTA5, i neke Ubisoft igre u publiku.

                                Za iskusno oko, vrlo je lako zaključiti da sadržaj nije veći nego prošle godine, nego je veći zbog 5 puta više dućana (prošle godine bili su oni slovenci gameworld i instar i to je bilo sve). Ove godine bilo je 10ak dučana. Također, prostor za turnire je veći. Po sadržaju mislim da je prošle godine bilo malo više plejki.
                                Last edited by Abacus; 15-11-2015, 23:28.

                                Comment

                                Working...
                                X