Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reboot infoGamer 2015

Collapse
This topic is closed.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by xg4m3 View Post
    Ali sve je to palo u vozu zbog djece.Najviše, najviše od svega su nam neodgojena djeca smetala. Pa to kao da ih roditelji hrane radioaktivnom hranom pa pobijesnili. Znam da na to organizatori nemaju utjecaja, ali su mi potpuno uništili dojam svga, kao i cijeloj ekipi s kojom sam išao. Ja fkt ne kužim da li roditelji ne vide kakva su im djeca ili koji k? To bi te zaklalo da dođe ispred tebe, opipa sve, zabije u sve, dobije sve. Živi užas. Otišli nakon cca 3h kruženja i sat i pol stajanja samo zbog njih. A načuo od dosta prolaznika istu stvar.
    Zamisli da je postojao Minecraft štand! Ili da su JuBiToeri imali svoj zasebni dio! Ne znan bi li to bilo dobro ili loše, nešto kao karantena.

    Comment


    • Bio je i jedan dio di se igrao minecraft..Samo djeca do 7godina tamo.Pa nemožeš mi doći tamo i onda igrat infogamer,di je logika.

      Comment


      • Sjeli ja,Prayer,Selphie i moja obitelj i odjednom dotrce desetci djece u stampedu ja gledam koji K.....nekakvi jutuberi.....onak djeca grabe autograme i vriskaju ja gledam wtf......

        Comment


        • Ono što puno ljudi spominje i složiti ću se sa time. DJECA. Isuse Kriste, trebate nekako obuzdati tu masu dječurlije koja se ne zna ponašati. Obavezna pratnja roditelja za sve mlađe od X godina ili tako nešto.

          Druga primbjedba, eSports dvorana nema smisla jer tri pozornice okrenute jedna prema drugoj se cijelo vrijeme nadglasavaju sa sadržajem. Pristup od prošle godine mi se čini boljim (gdje su eSports pozornice u različitim dvoranama) jer konstantna buka sigurno ne odgovara niti igraćima (tj. natjecateljima u turnirima gdje su velike nagrade u pitanju), niti samim posjetiteljima, a sigurno niti organizatorima.
          I do eSports and gaming stuff for some of the biggest brands in the world. Interested? Ask away!

          Comment


          • Taman je onaj Srbin na yt kanalu pricao kako ga djeca pitaju autograme. Kit ima 300k subscribera a njegova prezentacija u videu je ko od covjeka koji treba biti u posebnoj ustanovi.

            Comment


            • Originally posted by MEGATAMA View Post
              Sjeli ja,Prayer,Selphie i moja obitelj i odjednom dotrce desetci djece u stampedu ja gledam koji K.....nekakvi jutuberi.....onak djeca grabe autograme i vriskaju ja gledam wtf......
              Lockajte Twitch topic dok još nije prekasno. Takva će se bagra samo množiti.
              Make America great again!

              Comment


              • Netko je (ne znam dal tu il na FFA) napiso da ga giveaway-i podsjećaju na Walking Dead.

                I, definitivno nije fulo, ko da gledaš zombije, kak mašu prema tebi s rukama u zraku mrmljajući "braaiiins, braaainsss", trgajući se za sve što upadne među njih.

                Gledo, nevjerovo... :/


                Našao se sa par ljudi, porazgovarali, popili...nije mi bilo žao što sam došao, premda mi sam sajam, osim Tomb Raidera, nije ponudio ništa što bi me previše zanimalo.
                Šteta što nisam imo više love za trošit, one neke majice (Diamond dogs) ili GOT stvarčice su dušu dale da budu doma
                Kad sam već kod toga, di ima toga za kupit u slobodnoj prodaji kod nas?

                Ona Bloodrayne hostesa je bila uhhh , a bome je i Doru lijepo za vidjet

                Comment


                • cruster
                  cruster commented
                  Editing a comment
                  Taj sam!
                  A Bloodrayne je stvarno nešto neočekivano, uzevši u obzir da se za serijal zadnji put čulo prije cirka deset godina...

              • Originally posted by Tuhy View Post
                Netko je (ne znam dal tu il na FFA) napiso da ga giveaway-i podsjećaju na Walking Dead.

                I, definitivno nije fulo, ko da gledaš zombije, kak mašu prema tebi s rukama u zraku mrmljajući "braaiiins, braaainsss", trgajući se za sve što upadne među njih.

                Gledo, nevjerovo... :/
                Misliš ovako nekako?

                12247771_1037671762951409_760972591297539223_o.jpg

                Sliku sam ukrao s reboot.hr facebook stranice

                Comment


                • Originally posted by sanzo View Post
                  Čak sam i Tomb Raider uspio probat čim je instaliran i još popričat sa gospođicom (gospođom?) Vidom iz Reboota
                  mama ti je gospođa, da znaš

                  Originally posted by cruster View Post
                  također sam vidio Keks, nisam mislio da je toliko visoka!
                  hehehe

                  Comment


                  • Originally posted by Keks View Post
                    mama ti je gospođa, da znaš
                    Izgledaš mlado, ali nikad se ne zna, nije bilo zamišljeno kao uvreda.

                    Comment


                    • Ajde pošto smo svi pobacali drvlje i kamenje/kuke i motike, bio bi red da čujemo drugu stranu. Organizatori javite se, recite kako je vama bilo! A znamo da nije bilo nimalo lako...

                      Comment


                      • Originally posted by cruster View Post
                        Bio danas i mogu reći da nisam oduševljen...trebao sam jučer doći, ali bijah spriječen. Pregledao sam sve u dva kruga. Htio sam isprobati black ops,ali to je bila nemoguća misija pošto he klinčadija zaposjela sve moguće pozicije. Htio sam također obnoviti pretplatu jer želim podržati časopis da se s njime ne dogodi nešto slično kao sa nikad prežaljenim Hackerom, međutim ni to nije bilo moguće. Od forumaša sam vidio Razora, međutim bio je s nekom ženskom, pa nisam htio uletavat, također sam vidio Keks, nisam mislio da je toliko visoka! Međutim bio sam toliko loše raspoložen da nisam htio svoju negativnu energiju usmjeravati na druge...Jedino što sam uspio je odigrati Doom 2 na par minuta i maknuti se čim je netko naišao...A možda samo krivo brijem...
                        Keks amazonka!

                        Comment



                        • Comment


                          • Ova u N7 odori je Dora?
                            Zgodna je cura... ali ta joj perika nikako ne stoji.
                            Make America great again!

                            Comment


                            • supersaiyan3
                              supersaiyan3 commented
                              Editing a comment
                              Eee kad bi to bila perika

                            • Veigue
                              Veigue commented
                              Editing a comment
                              ...ooooh. *uzdah_s_negativnom_konotacijom*

                          • Bilo je odlično. Samo sljedeče godine pripremite se na veću rulju i pokušajte uzeti malo više sala.
                            Dok sam išao na wc primjetio sam paviljone koji su spojeni uz paviljone u kojima su bili događaji, a nisu iskorišteni.
                            Sve u svemu pun pogodak.

                            Comment

                            Working...
                            X