Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tako mi mlijeka u prahu, đe taj novi broj Ributa??

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dosta spama, držite se teme!
    Biće banova

    Comment


    • Kada izlazi novi broj? Hoce izaci ovaj mjesec, ili??

      Comment


      • Originally posted by DarkFenix View Post
        Ja ne mogu smislit kad mi netko nesto na decimale ocjenjuje...7.8/7.9/8.0/8.1/8.2/8.3...ajde sad ti meni objasni razliku izmedju 7.9 i 8.0,po cemu je ova bolja,kako mi je to retardirano!
        hahaha, pogodio u sridu
        Steam: Igasp207
        EPIC Games: GasoVK93

        Comment


        • Originally posted by DarkFenix View Post
          Ja ne mogu smislit kad mi netko nesto na decimale ocjenjuje...7.8/7.9/8.0/8.1/8.2/8.3...ajde sad ti meni objasni razliku izmedju 7.9 i 8.0,po cemu je ova bolja,kako mi je to retardirano!
          Vjerojatno (barem se nadam) je riječ o više ocjena (po jedna za svaku stavku tipa grafika, igrivost....) pa njihov prosjek....
          Ili netko ima OCD

          Comment


          • Originally posted by Steelo View Post

            Vjerojatno (barem se nadam) je riječ o više ocjena (po jedna za svaku stavku tipa grafika, igrivost....) pa njihov prosjek....
            Ili netko ima OCD
            Ma kako god da bilo meni je to glupo...uvijek sam volio gledat i slusat Gametreilersove recenzije recimo, ali su me istodobno zivcirale njihove ocjene,zato sam se fokusiorao na izreceno/vidjeno a ne na te glupave decimale od ocjena!

            Comment


            • Slažem se.... Meni je ok varijanta Eurogamera - recommended i amen....

              Comment


              • Meni osobno od ACG-a... "Buy, Wait for Sale, Rent, Never Touch?"

                Comment


                • OK, i to ima smisla.... Ali u zadnjih godinu-dvije, ja isključivo pogledam twitch.... Tamo vidim dosta, ponekad postaviš pitanje streameru koje te zanima i dobijem poprilično informacija da li je to igra koju bih kupio ili ne....

                  Comment


                  • Najbolje ocjene i recenzije su bile u Gameplayu, i to treba uklesat u kamen!

                    Comment


                    • Originally posted by Briatore® View Post
                      Najbolje ocjene i recenzije su bile u Gameplayu, i to treba uklesat u kamen!
                      Koje su tamo bile ono,od 0 do 20..
                      Bome konkurencija ovima sa decimalama svakako,hahahaha

                      Comment


                      • Da, s tim da se donji dio ljestvice do 10 uglavnom nije koristio

                        Comment


                        • Originally posted by Briatore® View Post
                          Da, s tim da se donji dio ljestvice do 10 uglavnom nije koristio
                          Bas..totalno logicno...
                          Napravis takvo ocjenjivanje i onda prvih 10 bodova,znaci pola ljestvice nikada ne upotrijebis...ma za precjednika onog tko je to smislio!
                          Last edited by DarkFenix; 07-12-2017, 12:16.

                          Comment


                          • Originally posted by fio82 View Post
                            Kada izlazi novi broj? Hoce izaci ovaj mjesec, ili??
                            Trebao bi izići sredinom mjeseca.

                            Comment


                            • Pitao sam Daria maloprije pa kada javi napisem vam.

                              Comment


                              • Nestrpljivo iscekujem osvrt na infogamer kao i recenziju COD WW2!


                                OLED G1/Omen G-SYNC
                                NS/XSX/PS5/PSVR2/PS Portal
                                S23U/Galaxy Watch 5 Pro
                                AVR: DA/DTS-X 5.1.2

                                Comment

                                Working...
                                X