Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tako mi mlijeka u prahu, đe taj novi broj Ributa??

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trošak štampanja časopisa narastao je za 70% kao i sve tiskovine. Kriza, a najviše plastika kao tanjuri i pribor za jelo od papira su glavni krivci zašto su tiskovine pale na najnižu granu ikada. Gasi se časopis po časopis kao i same tiskare.
    ​​​​​

    Comment


    • Pa Reboot nije redovan već jako dugo vremena. Sigurno godinu i pol. Čak i s time, idalje je neprofesionalno što kažu u časopisu da je slijedeći broj tad i tad, a onda debelo kasni. Ne znaju se ogranizirat u novim uvjetima.

      Comment


      • Ako forum ugase, ić ćemo drugdje... ili nigdje. Big deal!

        Pošto časopise apsolutno nitko više ne čita razumnjivo je da se gase...

        Comment


        • Ako ugase forum(nadam se da nece) neidem više nigdje, neda mi se ic na fb grupe, discord i tome slicno.


          OLED G1/Omen G-SYNC
          NS/XSX/PS5/PSVR2/PS Portal
          S23U/Galaxy Watch 5 Pro
          AVR: DA/DTS-X 5.1.2

          Comment


          • Ja bih se raspršio po BUG-ovom forumu, forum.hr i stripovi.com forumu. Na zadnja dva sam ionako sad, na BUG bih ošao jedino ako se ovaj ugasi jer nemam nigdje drugdje. Nadam se da se neće ugasiti, ipak mi je primarni i najdraži forum. A i prvi u životu. Vjerujem da njega neće dirati.

            Comment


            • Baš mi je zanimljivo kako BUG sve ove godine izlazi uredno kao vurica. Čak su napisali pri kraju aktualnog broja da toliko igara izlazi da bi morali biti isključivo gaming časopis sa tjednim izlaženjem kako bi pokušali pokriti sve vrijedno igranja. Ali najviše od svega na živce mi ide to što Vi, ekipa koja radi časopis, čitate ovo a ne želite nikakav update o situaciji pružiti.

              Comment


              • Ja sam nekad davno bio aktivan na PC-E/BUG-u dok nisam otkrio Reboot i na jos sam par ali ovaj mi je No1 po svemu


                OLED G1/Omen G-SYNC
                NS/XSX/PS5/PSVR2/PS Portal
                S23U/Galaxy Watch 5 Pro
                AVR: DA/DTS-X 5.1.2

                Comment


                • Svi na bug kod kolege Megatame

                  Comment


                  • Ekipa, ako tko ima zadnji broj Reboota, koliko je dobio Elden Ring i ak mi možete reći tko je pisao recenziju?

                    Comment


                    • Originally posted by Simon View Post
                      Ekipa, ako tko ima zadnji broj Reboota, koliko je dobio Elden Ring i ak mi možete reći tko je pisao recenziju?
                      Dobio je desetku, a recenziju je napisao onaj lik što ne može pozirati za fotku bez da izgleda kao da mu je sila prdnut, koji referira na sebe u množini i koji na početku recenzija piše da ne želi previše spoilati i onda u recenzijama spoila gotovo sve i ubaci hrpetinu screenshota sa boss fightovima.

                      Comment


                      • Thanks. No i dalje ne znam tko je pisac teksta

                        Comment


                        • Originally posted by Simon View Post
                          Thanks. No i dalje ne znam tko je pisac teksta
                          Žučko.

                          Comment


                          • Originally posted by Leeloo View Post

                            Dobio je desetku, a recenziju je napisao onaj lik što ne može pozirati za fotku bez da izgleda kao da mu je sila prdnut, koji referira na sebe u množini i koji na početku recenzija piše da ne želi previše spoilati i onda u recenzijama spoila gotovo sve i ubaci hrpetinu screenshota sa boss fightovima.
                            Kako neznas a dio si Reboot teama?

                            Comment


                            • Originally posted by Darjan_Bj View Post

                              Kako neznas a dio si Reboot teama?
                              Tek sad vidim, ovo je bilo upuceno Leeloo ili meni?

                              Comment


                              • Originally posted by Simon View Post

                                Tek sad vidim, ovo je bilo upuceno Leeloo ili meni?
                                Tebi,krivo sam quotao.

                                Comment

                                Working...
                                X