Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tako mi mlijeka u prahu, đe taj novi broj Ributa??

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 6 (0 members and 6 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gameplay
    NexLevel
    Reboot

    Ah ti odlasci do trafike u jutra rana...

    Comment


    • Nekad bilo, sad se samo spominjalo

      Comment


      • Originally posted by Merlin View Post
        Gameplay
        NexLevel
        Reboot

        Ah ti odlasci do trafike u jutra rana...
        I Haker prije njih od kad je sve krenulo...


        OLED G1/Omen G-SYNC
        NS/XSX/PS5/PSVR2/PS Portal
        S23U/Galaxy Watch 5 Pro
        AVR: DA/DTS-X 5.1.2

        Comment


        • Iako nam je do sada postalo svima jasno, bilo bi korektno da netko od odgovornih službeno kaže da časopis više neće Izlaziti
          Last edited by Bri@tore; 14-12-2023, 14:45.

          Comment


          • meni jedino sta je smetalo opcenito kod tih casopisa je to sta u casopisu citam vecinom o igrama koje sam vec prosao... znaci po meni njihove vjesti kasne bar mj. dana.. po meni bi casopis trebao sluzit za sve moguce informacije koje jos ti ne znas uopce.. i prvo ih mozes procitat u casopisima.. a ne da mi uzimaju 25 kn ili koliko vec za informacije o igrama koje sam prosao...to je jedini razlog zasto sam prestao kupovat.. ajde neka se nadje neka recenzija za neku AAA igru, ako je ima.. u suprotnom zelim citat samo nove vijesti unutra... tako da bolje onda da ga ni ne stancaju

            Comment


            • Originally posted by RSCREW View Post
              meni jedino sta je smetalo opcenito kod tih casopisa je to sta u casopisu citam vecinom o igrama koje sam vec prosao... znaci po meni njihove vjesti kasne bar mj. dana.. po meni bi casopis trebao sluzit za sve moguce informacije koje jos ti ne znas uopce.. i prvo ih mozes procitat u casopisima.. a ne da mi uzimaju 25 kn ili koliko vec za informacije o igrama koje sam prosao...to je jedini razlog zasto sam prestao kupovat.. ajde neka se nadje neka recenzija za neku AAA igru, ako je ima.. u suprotnom zelim citat samo nove vijesti unutra... tako da bolje onda da ga ni ne stancaju
              Dok oni odigraju igru, a tko zna kada ju dobiju, dok napišu recenziju, dok se to sve složi u jednu cjelinu, odštampa i dofura na kiosk, normalno da kasne. Meni to nije bio problem jer ne igram nove igre, ili me ne zanimaju, ili prevelika cijena ili nadoknađujem klasike koje sam propustio. Meni je časopis bio super, 2-3 kolumne na početku, pa neke novosti ovo-ono pa recenzije. Ono što mi smeta što nismo dobili nikakvu obavijest u vezi časopisa. Barem ne na forumu, za portal ne znam, prestao sam čitat. Savršeno mi je jasno da je časopis propao ali ipak bi neka obavijest trebala biti. I također je neprofesionalno što je forum u potpunosti prepušten ljudima koji nisu u Rebootu. Prelistavajući forum vidio sam da su baš rebootovci bili aktivni prije nekoliko godina, a odkako sam ja tu doživio sam svega par puta da netko od njih navrati i to je uvijek bilo zato što se digla galama u ovoj temi ili se netko klao u forum chatu i slično.

              By the way, još prije nekih mjesec dana sam na kioscima vidio novi gaming časopis Game. Tako da kome fali Reboot može njega prelistat, s time da nisam kupio i ne znam kakav je. Sad sam našao da je pod okriljem Jutarnjeg lista.

              Comment


              • Prvi glas, evo sad proguglao i našao ovo.
                Šta je uopće to na naslovnici?

                o_30807395_1280.jpg
                Last edited by Bri@tore; 17-01-2024, 18:48.

                Comment


                • Na naslovnici je Dustborn od Quantic Dreama.
                  Last edited by Merlin; 17-01-2024, 19:11.

                  Comment


                  • Ne bih znao, ali ako ćeš uzimat časopis javi dojmove imaju li smisla uopće ovi koji pišu i drži li taj časopis vodu. Jer znam da je Index par puta ulazio u gaming vode sa raznoraznim člancima pa je ispao kaos, tipa ono prevođenje najnovije Zelde.

                    Comment


                    • Kažu Game povučen sa kioska. Nije mi jasno zašto ako ne izlazi svaki mjesec.

                      Comment


                      • Sa tog na kojeg si išao ili kolektivno sa svih "kiosaka"?

                        Comment


                        • Pojma nemam, valjda svi povlače istovremeno.

                          Comment


                          • I dalje ne vidim potrebu za ikakvim časopisom u današnje vrijeme kad imaš youtube, twitch i sve ostalo gdje doslovno možeš vidjeti od a do ž sve što te zanima o igri. Da, bila su to neka ljepša vremena kad smo čekali časopis, gledali slike, zamišljali kako bi to bilo igrati, ali nažalost davno je to prošlo...

                            Comment


                            • Miris friške tiskovine i autorske tekstove ne može ništa zamijeniti.
                              Na žalost, nove generacije imaju totalno ne druge životne "vrijednosti" i navike.
                              Žalosno je samo to da se nitko od odgovornih nije udostojio na primjeren način obratiti i oprostiti se od zadnjeg časopisa koji je izašao u nemalom broju.

                              Comment


                              • I ništa ne može zamjeniti onaj osjećaj kad sedmi put ideš na trafiku a novi broj nije došao...

                                Comment

                                Working...
                                X