Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tako mi mlijeka u prahu, đe taj novi broj Ributa??

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Leeloo View Post
    Nisam ga našao na kiosku u Kutini.
    Prema navodima časopis je jučer poslan pretplatnicima dok bi na kioscima broj trebao biti dostupan od sutra.

    Usput rečeno, ekipa u Rebootu se uopće nije potrudila razglasiti da je novi broj časopisa dostupan.
    Ovdje na forumu i na webu nikakva službena informacija, a na Discordu cijela jedna rečenica o tome.
    Kao da ih uopće nije briga za prodaju časopisa...

    Comment


    • Originally posted by bert_raccoon View Post

      Prema navodima časopis je jučer poslan pretplatnicima dok bi na kioscima broj trebao biti dostupan od sutra.

      Usput rečeno, ekipa u Rebootu se uopće nije potrudila razglasiti da je novi broj časopisa dostupan.
      Ovdje na forumu i na webu nikakva službena informacija, a na Discordu cijela jedna rečenica o tome.
      Kao da ih uopće nije briga za prodaju časopisa...
      Šteta, uživajmo u povijesti dok još traje

      Comment


      • Originally posted by bert_raccoon View Post

        Prema navodima časopis je jučer poslan pretplatnicima dok bi na kioscima broj trebao biti dostupan od sutra.

        Usput rečeno, ekipa u Rebootu se uopće nije potrudila razglasiti da je novi broj časopisa dostupan.
        Ovdje na forumu i na webu nikakva službena informacija, a na Discordu cijela jedna rečenica o tome.
        Kao da ih uopće nije briga za prodaju časopisa...
        Volio bih da griješim, ali ovo me nekako podsjeća na situaciju sa Gameplay-om, baš sam mislio da je to to kad sam vidio da već treći mjesec nema novog broja, ali eto i dalje ima nada da će nastaviti, ali iskreno vuče na najgore (prestanak časopisa). Još sam baksuz tek ove godine skontao da je stara ekipa pa sam se i tek nekako pretplatio

        Comment


        • Ne vjerujem da ce propasti,samo nece biti vise mjesecnik nego ce izlaziti svaka 2 do 3 mjeseca sto je meni iskreni bzvze al dobro.
          Last edited by Darjan_Bj; 30-12-2021, 20:44.

          Comment


          • To bi bilo odlično da izlazi kvartalno, ne stignem ja to pročitati tak brzo svaki mjesec.
            Last edited by Bri@tore; 31-12-2021, 09:34.

            Comment


            • Kupljen!

              Comment


              • Ja sam ga, za divno čudo, dograbio na kiosku pa ćemo malo listat sad za Novu godinu/godišnji

                Fora mi je sad čitat recenziju Metroid Dreada mjesec dana nakon što sam ga već završio

                Update: SPOILERDevetka i jedna jedina riječ koja dovoljno sumira koja je to igretina!
                Last edited by Aral; 31-12-2021, 11:55.

                Comment


                • Naravno da je smisao recenzija pročitati ih prije kupnje/nabavke neke igre, ali osobno ih možda više volim (pogotovo ove u formi tiskovine) pročitati i nakon što sam od/igrao neku igru, sasvim mi tada imaju drugu dimenziju kada mogu usporediti i svoje iskustvo.

                  Comment


                  • Također kupljen danas.
                    You do not have permission to view this gallery.
                    This gallery has 1 photos.

                    Comment


                    • Jel bar kakav poster ili nesto unutra? Ipak smo ga cekali skoro pola godine .. Ako se ovako nastavi, to ce biti rijetkost i jako dragocijeno da uopce izadje

                      Comment


                      • Originally posted by fio82 View Post
                        Jel bar kakav poster ili nesto unutra?
                        Nema postera ovaj put.

                        Comment


                        • Kada izlazi novi Reboot?

                          Comment


                          • Mislim da ce izaci sredinom 3 mjeseca jer vjv budu ubacili i recenzije Elden Ringa i GT7.

                            Comment


                            • Jučer na Reboot unboxing za igru Horizon Forbidden West, Luka kaže da dolazi dosta uskoro novi broj gdje će biti proširena recenzija na 6 strana za igru Horizon Forbidden West.

                              Comment


                              • I sta kazu,kad bu novi broj na kioscima?

                                Comment

                                Working...
                                X