Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tako mi mlijeka u prahu, đe taj novi broj Ributa??

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jos nije izasao .. Definitivno vise ne kupujem.. cekam samo ako je nesto zanimljivo, jer ovo je strasno.. Ocito vas je puno na godisnjem, ili sto vec ..

    Comment


    • Kada bude gotov,izaci ce.Uglavnom koliko sam skuzio do badnjaka bude vani 😁

      Comment


      • Kao što rekoh....naaaaajdraži mi četveromjesečnik.

        Comment


        • Da dugo se čeka. Bio je Reboot Online Games Week , pa pretpostavljam da dosta toga dodalo u novom broju i zbog toga možda kasni. Valjda 🤔

          Comment


          • Bogami, godina curi niđe novog Ributa...čini se da postaje godišnjak

            A baš sam ga štel listat za blagdane uz čaj i sekse

            Comment


            • Budeš, očito u najzadnjim satima ove godine

              Comment


              • Prava šteta, no ja ionako ne uzimam Reboot već duže vrijeme, od kako je prestalo natjecanje u screenshotovima. Da toga još ima, još bih se bavio tim hobijem i uzimao Reboot. No jedan od problema je očito bio manjak želje ljudi. Prava šteta.

                Comment


                • Odgodite novi broj još malo. Da stignete ubaciti novosti sa E3 2022.

                  Comment


                  • ili mozda izlazak Playstationa 6.

                    Comment


                    • Ja mislim da ce nas oni iznenaditi kakvim posterom i sl, jer cekati mjesecni casopis ciji broj izlazi nakon 4. mjeseci od posljednjeg, je katastrofa , mislim da bi bio red, najvise zbog pretplatnika koje imate, i jer ljudi cekaju Reboot toliko dugo, ja imam osjecaj kao da je prosla cijela godina od proslog reboota

                      Comment


                      • Vjerovali il ne, časopis se štampa u ponedjeljak na utorak pa bi na kioscima trebao osvanut za staru godinu iako zna nekad doći do kašnjenja distribucije pa do tamo 3.1 bi svakako se morao moći kupiti.

                        Comment


                        • Originally posted by Cole™ View Post
                          Vjerovali il ne, časopis se štampa u ponedjeljak na utorak pa bi na kioscima trebao osvanut za staru godinu iako zna nekad doći do kašnjenja distribucije pa do tamo 3.1 bi svakako se morao moći kupiti.


                          Comment


                          • Originally posted by Cole™ View Post
                            Vjerovali il ne, časopis se štampa u ponedjeljak na utorak pa bi na kioscima trebao osvanut za staru godinu iako zna nekad doći do kašnjenja distribucije pa do tamo 3.1 bi svakako se morao moći kupiti.
                            ne vjerujem. pošto imam izbor.

                            Comment


                            • Novi broj časopisa krenuo u prodaju!

                              Comment


                              • Kaj nije trebo izać na 1. april?

                                Comment

                                Working...
                                X