Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tako mi mlijeka u prahu, đe taj novi broj Ributa??

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 4 (0 members and 4 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šta je bio neki zastoj sa časopisom ? Nisam pratio pa ne znam. Bilo bi dobro da se vrati i kutak sa foruma

    Comment


    • Originally posted by darijoman View Post
      Šta je bio neki zastoj sa časopisom ? Nisam pratio pa ne znam. Bilo bi dobro da se vrati i kutak sa foruma
      I ja bih volio, ali je premalen interes. A zastoj je već mjesecima i isto toliko se priča o njemu, svaka čast što nisi primjetio.

      Comment


      • Originally posted by GitaristRoko View Post

        I ja bih volio, ali je premalen interes. A zastoj je već mjesecima i isto toliko se priča o njemu, svaka čast što nisi primjetio.
        Primijetio jesam, jer vidim da se često negoduje kad će, kad će, ali nisam se interesirao u čemu je kvaka; da nije Reboot bankrotirao možda

        Comment


        • Mislim da smo već prošli temu s forumskim kutkom vezano za screenshot s foruma. Jednostavno premalo natjecanje istih ljudi, premalo screenova, premalo glasova također i na kraju krajeva, tu je lutrija hoće li zbog reklame se natjecanje uopće pojavit u časopisu. Sve to je dosta neozbiljno i ponovno bi krenulo tek kada bi se pojavilo 15-ak natjecatelja u prosjeku i kada se ljudi ne bi tjerali da glasaju. E to onda nema smisla. A ni u najboljem danu najtecanja mislim da nije bilo između 11-13 postera. Tako da ništa od toga nažalost. No na forumu neovisno na časopisu, možemo krenut opet s time ako će biti dovoljno interesa. No to vam je ko peticija, što više upita vidimo, to ćemo lakše krenut u proces i sa time.

          Comment


          • Ja sam za da napravimo nešto slično isključivo na forumu, no treba se onda dogovoriti nagrada. Nešto što će zamijeniti gušt da ti se screenshot pojavi u časopisu. Doduše, prvo valja ljude nać koji žele isto to. Pa ajde, oglasite se!

            Comment


            • Ma jasno mi je, to samo upražnjavam želju

              Comment


              • Odakle si ti ispuzao novopečeni kolega

                Comment


                • Originally posted by darijoman View Post
                  Odakle si ti ispuzao novopečeni kolega
                  Iz razloga br.1
                  PC SPECS:

                  SPOILER
                  CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► SSD: SAMSUNG M2 970 PRO 1TB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige 10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Augury F1S Formula 29cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: SFX-100 3DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: Valve Index ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

                  Comment


                  • Bravo, živio ti nama veseo bio

                    Comment


                    • Joj, dajte mu ban, izbrišite mu postove i tiha misa.

                      Comment


                      • Ne kaže se bezveze da je jedno od glavnih nepisanih pravila: "Don't feed the trolls". Najpametnije je takve ignorirati dok ne dođe netko s moderatorskim alatima da počisti i sredi sve. Mi jedino imamo Flag opciju.

                        Comment


                        • Žao mi je ljudi koji imaju potrebu vrijeđati da bi sebe uzdigli do neba.

                          Da, mislio sam napisati evo napokon je stigao novi broj. Baš sutra ujutro idem do tiska, pa da ga prelistam malo onako za staru godinu. Ako bude odličan kao i inače, sve im je oprošteno. 🙂
                          Last edited by Strange Man; 29-12-2021, 22:41.

                          Comment


                          • Ma htio sam ga ignorirati, ali eto nisam uspio.
                            Što se tiče novog broja Reboota, ne uzimam to odkako nema natjecanja u screenshotovima, no ovoga puta ću uzeti čisto da vidim jesu li dodali kaj novog s obzirom na kašnjenje.

                            Comment


                            • Odlican novi broj,mnostvo sadrzaja i puuuuno recenzija.

                              Comment


                              • Nisam ga našao na kiosku u Kutini.

                                Comment

                                Working...
                                X