Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tako mi mlijeka u prahu, đe taj novi broj Ributa??

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by RSCREW View Post


    ti ali bas svakom Loncu moras biti poklopac??? za svaciji komentar ti imas ili odgovor ili pitanje ili sarkazam... daj se frende malo opusti i uzivaj u svojim komentarima a ne tudjim.. lol
    Puginjo, šetaj.

    Comment


    • Pughinjo?Lik kojega sam permabanao?

      Comment


      • Koji puginjo??

        Comment


        • Onaj sta je nekom maznuo PSN profil.

          Comment


          • Ljudi, časopis vam je stvarno super.To se treba reći. E, sad,što se tiče konstantnih obećanja oko vremena izlaska slijedećeg broja i isto takvih kašnjenja...Što reći? Jasno mi je da se od recenziranja igara u HR ne može živjeti pa sam dojam da vam je ovo nekakav usputni,drugi posao tj.neka vrsta hobija.Moram reći da su vam recenzije jako dobre i,što se mene tiče,sustav ocjenjivanja je nebitan - kad pročitam recenziju znam što od igre mogu očekivati.
            Što se mene tiče, obećati izlazak časopisa, a onda ne ispoštovati termin je neprofesionalno.Opet, kako smatram da niste profesionalci (pod tim mislim stalno zaposleni samo u časopisu), i to vam opraštam i to me neće odvratiti od kupovanja vašeg časopisa.
            P.S. Posljednji broj je jako dobar.

            Comment


            • Koliko ja znam primarni razlog odgoda je jer se uvjek pojavi nesto sto se zeli dodat u novi broj,cesto se tu radi i o ekskluzivnom sadrzaju.
              U konacnici bitno je kakav se broj plasira na trziste

              Comment


              • Originally posted by ivanhoe View Post
                Jasno mi je da se od recenziranja igara u HR ne može živjeti
                niti bilo gdje drugdje, pogotovo ako pišeš samo za jedan portal/časopis/bla i radiš samo i isključivo to (pisanje recenzija)

                novinarstvo je divan posao i volim ga

                Originally posted by ivanhoe View Post
                Moram reći da su vam recenzije jako dobre i,što se mene tiče,sustav ocjenjivanja je nebitan - kad pročitam recenziju znam što od igre mogu očekivati.
                hvala ti! to je meni bar cilj kad pišem recenzije, da se iz teksta točno sve vidi

                Originally posted by ivanhoe View Post
                Što se mene tiče, obećati izlazak časopisa, a onda ne ispoštovati termin je neprofesionalno


                Originally posted by MEGATAMA View Post
                Koliko ja znam primarni razlog odgoda je jer se uvjek pojavi nesto sto se zeli dodat u novi broj,cesto se tu radi i o ekskluzivnom sadrzaju.
                this
                Last edited by Keks; 12-06-2016, 17:17.

                Comment


                • Originally posted by MEGATAMA View Post
                  Koliko ja znam primarni razlog odgoda je jer se uvjek pojavi nesto sto se zeli dodat u novi broj,cesto se tu radi i o ekskluzivnom sadrzaju.
                  Ima tu i drugih faktora, ali ovo je definitivno glavni. Jedna od igara koja nam je ovaj mjesec malo zadržala stvari je Overwatch, multiplayer igra koju se mora odigrati nekoliko dana na live serverima kako bi se mogla napisati iole vjerodostojna recenzija. Mnogi veliki gaming portali su svoje recenzije Overwatcha objavljivali u minutu izlaska igre, što je razumljivo kada živimo u internetskom dobu gdje je važno biti prvi, ali osobno smatram da je malo blesavo raditi recenziju multiplayer igre bez igranja live serverima.

                  Inače, procjenjujem da su posljednjem broju barem 3 igre (ako ne i više) koje će se na kraju godine pojavljivati u gotovo svim top 10 listama 2016. Ovaj mjesec će mi ostati u dobro sjećanju

                  Comment


                  • Jel zna netko kad izlazi broj za srpanj?

                    Comment


                    • kad će?

                      Comment


                      • u časopisu piše 'sredinom srpnja' Wolf jorket600

                        Comment


                        • Znači početak kolovoza najranije.

                          Comment


                          • Originally posted by Wolf View Post
                            Znači početak kolovoza najranije.
                            Mozda malo kasnije

                            Comment


                            • Mislimd a bi trebalo biti kako pise u casopisu, ali oni se toga ne drže .. Tako da nitko nezna kada ce izaci novi broj :P

                              Comment


                              • Tada...
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X