Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reboot infoGamer 2016

Collapse
This topic is closed.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Disco isti dan ide cini mi se i Simon pa mozes iskoristit njegove konekcije da probas sveeee

    Comment


    • #92
      Originally posted by MEGATAMA View Post
      Disco isti dan ide cini mi se i Simon pa mozes iskoristit njegove konekcije da probas sveeee
      Ajd stavio je slije tu po forumu pa znam kako izgleda, pa mu se javim ako naletim na njega.
      Prosle godine sam isto trebao ici, da bi mi na kraju u zadnji cas bilo onemoguceno i nisam nikako mogao dobit slobodno
      Last edited by Disco; 11-11-2016, 09:29.

      Comment


      • #93
        Izvolite:

        http://imgur.com/a/ReRRJ
        Live..

        Imaju brz internet ovdje, nosim playomania majicu jedan jedini pa tko me ulovi..
        Last edited by Paradox1; 11-11-2016, 15:46.

        Comment


        • #94
          + moram li napomenut da me već 3 ljudi pitali nešto, Mega tražim posao nadzornika na sajmu!

          Comment


          • #95
            Nemozes biti nadzornik na dvije strane a biti nadzornik na sajmu bi bilo kratkotrajno a ovo je dugorocno

            Comment


            • #96
              A i to kaj veliš.


              Ali ovo mi je bilo presmješno, samo se redaju.

              Comment


              • #97
                Bio I ja danas na velesajmu, pokisnuo, skuhao se pa opet pokisnuo... Uglavnom nisam nešto posebno zadovoljan, nije niti velika gužva bila, ali nije puno toga niti prikazano. Pro mi nije bio napet jer ga imam, VR na standu Sancta Domenike ne možeš doći na red, a I da sam mogao ne bih probao jer 5000 ljudi to metalo na glavu, nije higijenski. Samsung nastupio sa SUHD ekranima, akcenat bio na TV-ima a ne na gamingu... Oduševio me Logitech stand, ono sto me interesiralo, sad je kulminiralo I kupuje se ovih dana a to je mouse G403 wireless.
                Probali smo Forza Horizon, ne loša igra, ali daleko je NFS bolji što se tiče igrivosti I upravljivosti, iako moram priznati, FH ima mnogo vise za ponuditi of utrka, mapa do automobila...
                Zanimljivo da nije bilo ili ja nisam sreo niti jednu strategiju za PC sto je nevjerojatno, nije bilo niti jednog 21:9 monitora, uglavnom prednjačio 4K.
                Ostatak vremena potrošili na traženje Overlorda Paradox1 kojeg nismo uspjeli naći... KLinci smorili s FIFA I PES, igrali gdi god su stigli...

                Comment


                • #98
                  Pa sta se ne dogovorite unaprijed da se tamo nadjete?

                  Comment


                  • #99
                    Ma nisam znao kak mi je danas s poslom, niti dal budeo opće isao na Info,... Danas se situacija otvorila s poslom da sam imao slobodno jos of 14h pa sam s frendom skocio na velesajam. Inace sutra i preksutra radim pa niti ne mogu ici...

                    Comment


                    • Ma to na SD štandu što se VR-a tiće je još bilo i dobro organizirano u odnosu na većinu ostalih štandova.
                      Nije higijenski ali likovi obrišu sa maramicom detaljno VR nakon svakog odigranog demo-a a i sam red nije toliki da se ne isplati čekati. Išao san 2 puta, 20-30 min se čeka što nije problem kad su uzeli od T-smeća one redomate i dok ne dođeš na red može se šetat okolo. Stvarno, SD nije razočarao ove godine.
                      Ostalo identično ko prošle godine - mlako.

                      Tim više je razočaranje ako se zna da je ovo jedan od najvećih gaming sajmova u Europi - čudno da gaming industrija ne može ponuditi više od ovoga. Osim, naravno, ako je ovo "jedan od najvećih..." populistička" promiđba os strane organizatora.

                      Comment


                      • Ma fkt me je teško bilo nać..
                        Prvo sam bio sa frendom bio u avantgardi kod Main stagea, pa otišli na LOL i na kraju na Razer..a nakon prvog javljanja BF1 SP ( nema interneta ) i speedrun preko misija.
                        Dečki, iduće godine otvaramo svoj štand i to je to.

                        E da ovak sam bil obučen:

                        Samo kaj sam karticu okrenul naopačke i zajebaval

                        Last edited by Paradox1; 11-11-2016, 23:38.

                        Comment


                        • Goodie bag me se extra dopao ove godine, baš mi je žao što nisam mogao se s vama naći

                          Comment


                          • Ne mogu naći sliku sa WoW štanda, lik maneken koji je bio maskiran u vilenjaka, sunce ti..., ima lik 2,5m.

                            Comment


                            • Nije bilo XXL

                              20161112_201332.jpg

                              Comment


                              • Cak je i HOLOLENS na sajmu.....dali je netko probao?

                                Comment

                                Working...
                                X