Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reboot infoGamer 2016

Collapse
This topic is closed.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Tamo gdje je i Forza, oni Boxovi ispred Forze. Paviljon di je Battlefield 1.

    Comment


    • #62
      Ekipa, jel ste vidjeli, jel ima fritula za kupiti? U nedjelju idem na sajam i tam namjeravam biti cijeli dan i želim se oboružati i obžderati fritulama

      Comment


      • #63
        Originally posted by MEGATAMA View Post
        Raven dali su stare Ps4 konzole ili Pro na sajmu?
        Pro konzole su na PlayStation odijelu.

        Comment


        • #64
          Xbox imate na Samsungovom dijelu. Možete igrati Forzu zadnju i Gearse nove na Samsung SUHD telkama. Nisam bio na sajmu još al znam iz pouzdanih izvora.

          Comment


          • #65
            Originally posted by Simon View Post
            Xbox imate na Samsungovom dijelu. Možete igrati Forzu zadnju i Gearse nove na Samsung SUHD telkama. Nisam bio na sajmu još al znam iz pouzdanih izvora.
            To bi znacilo da je onda sa hdrom,bar ce ekipa iz prvr ruke moc vidjet kako im se to cini....na sta su spojene Pro konzole?

            Comment


            • #66
              Imam klinca od 5g, da li moram kupiti kartu za njega ili moze sa mnom na moju kartu?
              Da li ima Farming Simulator 2017 izlozen traktor kao pretprosle godine za FS 2015?

              Comment


              • #67
                Originally posted by Chaky View Post
                Imam klinca od 5g, da li moram kupiti kartu za njega ili moze sa mnom na moju kartu?
                Da li ima Farming Simulator 2017 izlozen traktor kao pretprosle godine za FS 2015?
                Sad cu pitat Damira
                Dario nezna,u guzvi su pa kad mi Damir javi napisat cu ti.

                Comment


                • #68
                  Originally posted by MEGATAMA View Post
                  Sad cu pitat Damira
                  Dario nezna,u guzvi su pa kad mi Damir javi napisat cu ti.
                  Hvala unaprijed.

                  Comment


                  • #69
                    Chaky daj mejl, poslat ću ti ja kartu. Ja neću ići.

                    Comment


                    • #70
                      Chaky rekao je Damir da to ovisi o velesajmu i da naplacuju ali ako se ja dobro sjecam meni nisu naplatili za sina prosle godine a tada je imao 5 godina.

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by MEGATAMA View Post
                        Chaky rekao je Damir da to ovisi o velesajmu i da naplacuju ali ako se ja dobro sjecam meni nisu naplatili za sina prosle godine a tada je imao 5 godina.
                        Vidio sam sto si pisao u ranijim postovima. Nazalost ne mogu na to racunati, jer ako dodem do ulaza, pa mi frajer ne pusti maloga, moram se vratiti kupiti kartu, a tada mi ne gine jos dodatnih +30min cekanja.
                        Imam kartu, jer sam pretplatnik. Doslo mi je na mail, da dizem kartu u bijelom satoru, samo se nadam, da je to karta za ulaz u Infogamer, a ne da jos nju moram mijenjati na kiosku, kao online karte.

                        Ima li traktora?

                        Comment


                        • #72
                          Ja nazalost neznam cega sve ima kad nemogu ove godine

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by MEGATAMA View Post
                            Ja nazalost neznam cega sve ima kad nemogu ove godine
                            Nisam mislio da ti direktno znas. Postavio sam generalno i zbog ekipe koja je bila, ali ocito sam promasio vrijeme ili je tema slabo posjecena.

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by MEGATAMA View Post
                              To bi znacilo da je onda sa hdrom,bar ce ekipa iz prvr ruke moc vidjet kako im se to cini....na sta su spojene Pro konzole?
                              Nazalost ne znam na koje modele Sony telki.

                              Comment


                              • #75
                                Hoće li biti starijih brojeva Reboota za kupiti na sajmu? Frend me nekaj cima da je fulal prošli broj samo pa da onda znam dok u subotu dođem

                                Comment

                                Working...
                                X