Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reboot infoGamer 2016

Collapse
This topic is closed.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    S obzirom da ne mogu doći ove godine...jel mogu barem dobit nagradnjaču? Nako, čitam i kupujem od prvog broja PSX-a pa... :^)

    Comment


    • #32
      Katastrofalni uvjeti kupnje prek neta... Ne dam !!! niti facebook niti mail adrese i NE ŽELIM primate newsletter!!!

      Comment


      • #33
        Originally posted by supersaiyan3 View Post
        Tak sam barem cekal prosle godine pa se nadam da ce ovaj puta biti vise kioska vani. Mozda mi bude ovo zadnji infogamer jer kak ljudi pisu zadnje 2 godine je strava sa tim klincima. A i treba posjetiti vec jednom odlicni gamescom
        Neće. Bit će isti broj kioska ne ista nego i veća gužva samo sa još više klinaca. Razumijem da je klincima taj event najveći hype ali nedopustiva je situacija da njih 10ero dođe ujutro, sjednu isprid TV-a i ne miću se do zatvaranja. Ne virujen da na gamescomu možeš CIJELI DAN biti ispred jednog TV-a a da ti nitko neće reći da se makneš. Poanta sajma nije da služi kao besplatna igraonica nego da se sadržaj isproba i eventualno kupi.

        Nadalje, ovo je druga (2) godina kako organizator najavljuje da će biti ogranićen broj ulaznica na danima eventa. Prošle godine niti jedna osoba nije bila spriječena da kupi ulaznicu gužvama unatoč. Ako netko misli da će ove godine netko ostati uskraćen za ulaznicu, prihvaćam okladu u veći novčani iznos i tvrdim da ni ove godine neće biti ono što, ponavljam, već drugu godinu najavljuju. Nisu ludi da im čovik stoji sa novcima za ulaz a da ga ne puste. Pa i ja bi radije pustio duplo više ljudi pa nek se provlaće unutra ko sardine, zarada je zarada.

        Ima i jedna pozitivna stvar; ljudi tjedan dana netribaju ići u saunu. Dovoljno je otić na sajam. Nema ventilacije, nema zraka, sparina, vrućina... ove godine bi tribalo uzet ručnik, skinit se do pasa i AJMOOO
        Last edited by Abacus; 05-11-2016, 17:11.

        Comment


        • #34
          Ogranicen broj ulaznica?Od kuda to?

          Comment


          • #35
            Tvrdili su mnogo puta da u danima najveće gužve neće svi moći ući na sajam. Uostalom, što znaći "osiguraj ulaznicu na vrijeme..." ?
            Ma dobro, to je više marketing, nije to neki minus.

            Ali ima jedna zbilja pozitivna stvar ove godine - nema više bojazni da će se fasada urušit na glavu. Prije Autoshowa su malo zglancali paviljone pa valjda nitko neće biti u životnoj ugrozi.
            Last edited by Abacus; 05-11-2016, 17:22.

            Comment


            • #36


              Evo za one koji ne znaju, znam da rijetko tko zna napamet.

              Comment


              • #37
                Bas me zanima hoce li sve Ps4 konzole na sajmu bit Pro ili ce bit i starih verzija....

                Comment


                • #38
                  Poslao kupone u Subotu rano...Javite mi jel su stigli tak da sam miran, da znam jesam li barem u bubnju

                  Comment


                  • #39
                    Cjelodnevna karta (90kn) znaci da mogu u jednom danu uc kolko oću, van - nutra

                    Da nebi bilo kupim sutra pa udem, odem i kad se vratim isti dan nemogu uc

                    Comment


                    • #40
                      Ja sam proslu godinu kupio kartu za sebe i zenu a sin je imao gratis ali nemogu se sjetit koliko su kostale karte....
                      A ove godine cjeli admin tim ima VIP karte a ja nejdem.....

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by Krscho View Post
                        Cjelodnevna karta (90kn) znaci da mogu u jednom danu uc kolko oću, van - nutra

                        Da nebi bilo kupim sutra pa udem, odem i kad se vratim isti dan nemogu uc
                        Kakva cjelodnevna??? Sto je to? 90 kn je karta za sve dane, a ne cjelodnevna.

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by Corwin View Post

                          Kakva cjelodnevna??? Sto je to? 90 kn je karta za sve dane, a ne cjelodnevna.

                          Na to sam mislio samo se krivo izrazio

                          Comment


                          • #43
                            Vidimo se VIPovci

                            Comment


                            • #44
                              Zelim vam svima dobar provod i naigrajte se i za mene

                              Comment


                              • #45
                                ja ove godine nazalost necu ic jer mi se neda a i radim cijeli ovaj tj.... a posnavajuci iskustvo od prosle god... ni ne isplati mi se ic uopce da se vrtim samo u krug gdje nista ne mogu isprobat ni slicno.... jer jednom kad djecurlija sjedne ne mice se.... mozda odem jednom ujutro odmah u 10 dok se tek otvara... ali vidjet cu, to ce biti jakooo mozda!!

                                Comment

                                Working...
                                X