Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reboot infoGamer 2016

Collapse
This topic is closed.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Bas me zanima hoce li bit Ps4 Pro i verzije igara za njega...

    Comment


    • #17
      ROCCAT NA REBOOT INFOGAMERU 2016
      Velika podrška Roccata ove godine, vrhunske gaming periferije, na Reboot InfoGameru 2016 osim što će biti vrlo atraktivna,
      velikom broju vas omogućit će i da osvojite njihove vrhunske gaming proizvode.
      Naime apsolutno svaki dan na glavnome stageu održavat će se veliki Roccat giveaway!
      Nemojte ga nikako propustiti i to već od prvog dana sajma, utorka, 8.11. kada su vam i veće šanse za dobivanje nagrada,
      a i manje gužve za isprobati sve igre i uređaje koje želite vidjeti tijekom sajma!

      Comment


      • #18
        DOTA2 KVALIFIKACIJSKI KUP
        #1 BRACKETS + INFO
        Sutra u 18h je na redu prvi od dva kvalifikacijska kupa za Dota2 turnir.
        Objavljujemo bracket i još jednom ponavljamo svim kapetanima da su obavezni joinati Steamgrupu.
        Prijave za drugi kvalifikacijski kup kreću odmah nakon završetka prvog!
        http://game-events.hr/…/dota2-reboot-esports-champi…/table/4

        Comment


        • #19
          Originally posted by MEGATAMA View Post
          Bas me zanima hoce li bit Ps4 Pro i verzije igara za njega...
          Ofc da će biti PS4 Pro

          Comment


          • #20
            VELIKI ZALMAN GIVEAWAY NA REBOOT INFOGAMERU 2016
            Jedan od najpoznatijih brandova coolinga i napajanja te gaming periferije na Reboot InfoGamer 2016 stiže sa velikim dnevnim giveawayjevima!
            Posjetite sajam bilo koji od dana i kroz veliki zasebni Zalmanov onstage giveway imat ćete priliku
            doći do brda Zalman merchandisea ali i njihovih vrhunskih proizvoda!



            E ovo me zanima.

            Comment


            • #21
              60.000 DOLARA VRIJEDAN PAYDAY 2 TURNIR NA REBOOT INFOGAMERU 2016
              Ove godine stvarno rušimo sve rekorde!
              Naši partneri iz Overkilla i Starbreeza u Zagreb od 8. do 13.11 na jedan od najvećih gaming sajmova u Europi donose vam super veliki PayDay 2 turnir sa fondom nagrada vrijednim vrtoglavih 60.000 dolara, koje će biti raspoređene između svih 6 dana trajanja sajma!

              Comment


              • #22
                GT Sport na sajmu....pa ja cu poludit,prvi put da ja nemogu ic i odma sva cuda svijeta!!

                Comment


                • #23
                  I ove godine u sklopu reboot infogamera posjetite Udrugu Igranje koja zajedno s Carta Magicom vam dovodi hrpu modernih drustvenih igara za sjest, odmorit i zaigrat.

                  Dosta vam je klinaca koji se ne miču s konzola i vr uređaja? Youtubera koji kao da su Beyonce ili Justin Biber, a ne neki anonimusi na svjetskoj sceni?

                  Dođite i zaigrajte s nama, svake godine sve popunimo.

                  Otvorim i posebnu temu ako je to ok.

                  Comment


                  • #24
                    Naravno da mozes otvorit temu
                    Bas mi je zao da nikada nisam probao takve igre...to je valjda jedino sto nisam probao

                    Comment


                    • #25
                      Developer Zero Gravity today revealed that its upcoming first-person space survival sandbox game, Hellion, will be playable for the first time at the fifth

                      Comment


                      • #26
                        NA REBOOT INFOGAMERU JEDNO OD NAJVEĆIH EU COSPLAY NATJECANJA
                        Ove godine, na petom po redu i rekordno velikom gaming sajmu Reboot InfoGamer 2016, idući tjedan u Zagrebu,
                        donosimo vam jedno od najvećih gaming cosplay natjecanja u Europi!
                        Rekordan fond nagrada u vrijednosti od 5.000 EUR, od čega čak pola u cashu, kao i fenomenalni regionalni,
                        ali i europski cosplayeri osigurat će ove godine super atraktivan cosplay contest!
                        Pored tri nagrade za single cosplay ove godine dodjeljivat ćemo i jendu nagradu za najbolji grupni cosplay!
                        Prijaviti za sudjelovanje ćete se moći bilo koji dan trajanja sajma na Reboot izložbenom prostoru u pavilijonu 8,
                        a natjecanje će se održati u 12:30 u nedjelju 13.11. na glavom stageu!

                        Comment


                        • #27
                          Pretpostavljam da je Playstation dio sajma u SD reziji i nadam se da ce Ps Pro konzole spojit na 4K HDR televizore da posjetitelji iz prve ruke dozive sto zapravo Sonyeva nova zvijercica nudi.

                          Comment


                          • #28
                            I ove godine bum uspel dojti na jedan dan sa curom i bratom. I to bas u subotu dok bum opet moral cekati 2 sata sa kartom da je zamjenim za velesajamsku ulaznicu.

                            Tak sam barem cekal prosle godine pa se nadam da ce ovaj puta biti vise kioska vani. Mozda mi bude ovo zadnji infogamer jer kak ljudi pisu zadnje 2 godine je strava sa tim klincima. A i treba posjetiti vec jednom odlicni gamescom

                            Comment


                            • #29
                              Jel se mogu karte kupiti na samome infogameru ?

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by scurry30 View Post
                                Jel se mogu karte kupiti na samome infogameru ?
                                Mogu jedino sto moras cekat ako je dugacak red

                                Comment

                                Working...
                                X