Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reboot infoGamer 2016

Collapse
This topic is closed.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Paradox nabaci koji dojam....sliku....mozes slikat majce koje si dobio da mogu tugovat

    Comment


    • #47
      Nažalost bio sam prekratko za ikakve poštene fotke.
      Bio sam sat i pol', uključujući Interliber, našao Metro 2034, 100kn, tj popust od 20% dakle 80kn.
      Kupih curi miš, pošto joj je crkao trenutačni, proletio kroz Infogamer uzduž i poprek.

      Gužve su stvarno iznenađujuće male, mogao sam kompotno bit u zimskoj jakni, bio sam u majici na duge rukave i potkošuljom i ponekad mi bilo hladno.
      Ekipa koja je imala turnir u LOLu oko pola 18h, jako loše igre, gledao sam 5min, ako i toliko, loš build i sve.
      Malo je promašaj u organizaciji, masovno ekipa kupuje preko interneta kartu i dode do ulaza i vraćaju ih nazad jer ih na Južnom ulazu na blagajni mogu podić. To treba pod hitno popravit, ja sam čekao svoju od teta jedno 10tak min, ni toliko i jedno 18 ljudi se prešetavalo zbog toga.
      Ima puno djece, ali šta ćeš..tako to ide. VIP sektor je stvarno dobar, ali su im tek danas stigle stvari i još nisu u funkciji. Ukratko PS4 i kompovi, poprilično izolirani od javnosti, to ću probat opet obić.
      BF1 neće dns bit otvoren, naime fulali su dužinu internet kabla i računala nisu online. Tepih je po paviljonima jako dobro pokeljen, samo 1 bio odkeljen, a zadnji put sam se prvi dan 2 puta skoro ubio. Cijene li la, ali kaj se može..mora se zaradit, sve u svemu ja zadovoljan. Fotke ako ću ić opet, dolaze.

      OVO SAM DOBIO KAO VIPOVAC:









      Miš za curu:
      sutra nam taman 2 mjeseca.


      A u ovome dolazim idući put, pa da vidim oće li me tko pozdravit ili bilo kaj;

      Comment


      • #48
        Bome nice......bas mi je ultra zao da necu bit niti jedan dan

        Comment


        • #49
          A tek meni

          Comment


          • #50
            Originally posted by Prayer View Post
            A tek meni
            Ti ces bar dobit svoj paket

            .....osim ako ti Simon ne kaze....sta?.....kakav paket?......koji sajam?...

            Comment


            • #51
              Originally posted by MEGATAMA View Post
              Ti ces bar dobit svoj paket

              .....osim ako ti Simon ne kaze....sta?.....kakav paket?......koji sajam?...
              A u PM dobro si me nasmijao

              Comment


              • #52
                Da ja malo kažem svoje dojmove. Ja i prijatelj smo dosli jucer u 16h. Naravno, zahvaljujuci ocajno zasterjelom sustavu ZV-a (ne krivim Reboot), morali smo nase karte s QR kodom zamijeniti za prave na glavnom ulazu ZV-a. Mislim da je to zbilja glupo i mora se promijeniti. MMozda da se barem karte mogu izdavati pored paviljona gdje se sajam odrzava. Pitam se kako bi recimo poslovao Cinestar da se karte kupljene na netu moraju mijenjati na blagajni.
                Glavni razlog mog dolaska je bio da probam Playstation VR, i tu sam iznimno zadovoljan. Bilo je 9 konzola, za njih se dijele brojevi, recimo kao da cekas u Petrinjskoj da predas zahtjev za osobnu. To je zbilja odlicno. Bio je i tv na kojem si mogao vidjeti koji brojevi su aktivni. Pod kraj dana je umro pa su se brojevi prozivali. Sve OK. Probao sam tri igre: Rigs, Ocean Descent i London Heist i sve tri su bile zanimljive, ali Heist je najbolji. Uglavnom, samo zbog toga mi se karta isplatila.
                Bilo je jako puno konzola, no na njih su po obicaju sjeli klinci koji se nisu micali sto godina. Mislim da bi to stvarno trebalo biti malo strozije. Lijepo je kad se igraju, no sto je previse je previse.
                Volio bih da sma mogao probat i vise VR konzola, no redovi za njih su bili ogromni. Pod tim mislim na John Wick-a i Serious Sam. Doduse probao sam na jednom azijskom standu jednu VR igru sa skijanjem, na platformi koja te trese. Nije bas bila super igriva, no bilo je cool. Frend je na istom standu probao neki demo Pendulum, koji nije interaktivan, ali je osjecaj bio nevjerojatno stvaran, kao visi nad nekom provalijom, i toliko je intenzivn da je morao skinuti naocale s glave jer mu je bilo zlo. Ja to nazalost nisam uspio probati.
                Pored Sonyjeva standa je Samsungov, i probao sam tamo VR naočale. Prikazuju razne videe, nije interaktivno, ali je super. Obavezno probajte.
                Ni ja ni frend nismo ljubitelji multiplayer igara, tako da nismo igrali nsita od nijh, no u jednom paviljonu ce se vrtiti Battlefield 1 na karasnim kompovima, i mislim da ih ima 64. Fora. Igrao sam i For Honor i Steep na PS4. For Honor je zanimljiv, a Steep bas i ne. U Steepu je IMHO draw distance dosta loš.
                Preporucam svima da dodu sto prije mogu, jer sam recimo na PS VR cekao oko 15 minuta na pocetku, a 40 na kraju, oko 18 30 sam uzeo broj.
                Prijedlozi za poboljsanje: Neka Sonyjev stand bude duplo, pa i troduplo veci, s bar 10 konzola za svaki igru. I neka manje tih igara budu FIFA i PES, to stvarno igra previse ljudi, maltene svatko to ima. Mislim, ne mogu vjerovat da ljudi plate karte, pa nakar i svojoj djeci, kak bi djeca igrala PES pol sata. I nek se mora stajat tako da ljudi budu krace. I ne bi skodila neka premijera, recimo Horizon, igra prilicno skoro izlazi a nije bila igriva. I neka zaposlenici kontroliraju igrace, koliko sjede na nekoj konzoli. A ne bi skodilo ni davanje brojeva i za neke ostale stvari, recimo VR igre. Sad smo vidjeli da je moguce, zar ne?
                Mislim da sam sve napisao, radu cu odgovoriti na pitanja.

                Comment


                • #53
                  Reboot organizira sajam ali mislim da svatko od izlagaca odlucuje kako ce uredit/poslozit svoj "stand".
                  Dali ti je VR izazivao zamor ociju?

                  Comment


                  • #54
                    Pa naravno da Reboot ne moze bit policajac za sve, ali da primijene malo kontrole. VR mi nije izazivao zamor, mozda malo s ocima, ali sam malo spavao jucer. Nije mi bilo ni najmanje mucno.

                    Comment


                    • #55
                      Raven dali su stare Ps4 konzole ili Pro na sajmu?

                      Comment


                      • #56
                        Svi koji nisu Sony imaju stare pS4 konzole (ajde, bar nema Xboxa, toplo mi je oko srca ), a Sony ima nesto novih konzola. No ne bih ti znao reci sto se sve vrti na njima, znam pouzdano da je jedna od igara Uncharted 4, no nazalost nije bila na nekom otovrenom prostoru, vec nekoj grobnici. Ima ih jos nekoliko PRO-ova sigurno, ali ne znam kaj ima na njima.

                        Comment


                        • #57
                          Bas me cudi da nema Xboxa a bio je svake godine.....

                          Comment


                          • #58
                            Pa ne znamm baš da je bio toliko jak. Ne pamtim baš te konzole tamo. E al sam se sjetio da ima forza horizon 3.

                            Comment


                            • #59
                              Ima Xboxa, igrao sam Gearse i Horizon. Nema boljega

                              Comment


                              • #60
                                Gearse nisam nigdje vidio gdje su uopće bili smješteni?

                                Comment

                                Working...
                                X